دانلود فایل جبرخطی و ماتریس ها دانشگاه صنعتی امیر کبیر pdf 

دانلود فایل جبرخطی و ماتریس ها دانشگاه صنعتی امیر کبیر pdf 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل جبرخطی و ماتریس ها دانشگاه صنعتی امیر کبیر pdf 

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل باکیفیت ترین فایل pdf جبرخطی و ماتریس ها دانشگاه صنعتی امیر کبیر نوشته سید منصور واعظ پور دانشگاه صنعتی امیر کبیر می باشد که با فرمت پی دی اف بسیار مفید و ارزنده تهیه و تدوین گردیده است .امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فایل جبرخطی و ماتریس ها دانشگاه صنعتی امیر کبیر pdf

جبر خطی یکی از مهم ترین شاخه های ریاضیات نوین است که از مطالعه نظری مسئله حل دستگاه های معادلات خطی نشات گرفته است. کاربردهای بسیار فراوان جبر خطی در اکثر زمینه ها، آن را یکی از اجزای جدایی ناپذیر هر محقق قرار داده است. فایل حاضر براساس برنامه های مدون شورای عالی برنامه ریزی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جهت تدریس درس جبر خطی و ماتریس ها برای دانشجویان کارشناسی تدوین و تألیف گردیده است.

مباحث فایل pdf جبرخطی و ماتریس ها :

  1. دستگاه معادلات خطی و ماتریس
  2. دترمینان
  3. فضاهای برداری
  4. تبدیل های خطی
  5. بردارهای ویژه و فرم های متعارف
  6. چند جمله ای های خاص
  7. فضاهای ضرب داخلی

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر