فایل هشت خوان تحول جان گاتر ویرایش جدید با فرمت pdf ، ppt و word

فایل هشت خوان تحول جان گاتر ویرایش جدید با فرمت pdf ، ppt و word
نوع فایل
pdf ، ppt و word
حجم فایل
18mb
نویسنده
دسته بندی
10,000 تومان

توضیحات فایل:

فایل هشت خوان تحول جان گاتر ویرایش جدید با فرمت pdf ، ppt و word

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل خلاصه کتاب هشت خوان تحول جان گاتر و دان کوهن ویرایش جدید ( سال ۱۴۰۰ ) می باشد که با فرمت pdf ، ppt و word مناسب اساتید و ارائه و کنفرانس دانشجویان و جمع بندی و مرور سریع امتحانات تهیه و تنظیم گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه کتاب هشت خوان تحول جان گاتر و دان کوهن

خوان یکم: ایجاد فوریت

دامن زدن به حس فوریت در سازمان تا افراد درباره مشکلات و فرصتهای موجود بگویند: باید کاری بکنیم. کاهش حس ترس، خشم، و خشنودی از خویش (موانع آغاز تحول).

خوان دوم: تشکیل تیم راهنمای تحول

کمک به این افراد تا بتوانند با حس تعهد و اعتماد به یکدیگر، رفتار کنند.

خوان سوم: ترسیم دورنما

پرورش نهضت در چارچوبی فراتر از تهیه برنامه و بودجه ( شیوه مرسوم تحلیلی- مالی). ترسیم دورنمای برانگیزنده و درست برای جهت دهی به حرکت تیم. کمک به تیم راهنما جهت طراحی راهبردهای بی پروا برای تحقق دورنمای بی پروا .

خوان چهارم: پیامرسانی

پخش پیامهای شفاف، باور کردنی، و دلنشین درباره دورنما و راهبرد تحولی. جلب دل های افراد به سوی سفر تحول به شیوهای که در رفتار آنان بازتاب پیدا کند. بهره گیری از گفتار، کردار، و فناوری روز برای لاروبی دالان های ارتباط . چیرگی بر ابهام و بی اعتمادی،

خوان پنجم: توان افزایی

حذف موانع سر راه کسانی که دورنما و راهبردهای تحول را پذیرفته اند. رهاسازی سازمان و دل های کارکنان از قیودی که نمی گذارد آنان رفتار نوین را جایگزین رفتار کهنه کنند .

خوان ششم: چند دستاورد سریع

کسب چند دستاورد سریع برای مهار بدگمانی، بدبینی، و مخالفتها. نیروبخشی به تیم. یقین بکه این که پیروزی های به د نسبتا آمده آشکار، بیچون وچرا، و در جهت خواسته ها است .

خوان هفتم: پیگیری

کمک به افراد برای پدیدآوردن امواج پیاپی تحول تا تحقق دورنما، جلوگیری از افت فوریت. نگریختن از موانع دشوار سفر تحول، به ویژه موانع احساسی، حذف کارهای بیهوده برای جلوگیری از فرسایشی افراد .

خوان هشتم: ماندگار سازی

کمک به ریشه دواندن فرهنگ نوین سازمان برای یقین از این که افراد ( علی رغم کششی های واپسی گرا ) به شیوه جدید رفتار می کنند. بهرهگیری از فرایند جهت دهی کارکنان تازه وارد، نظام پاداشی دهی، و قدرت احساسی برای اصلاح هنجارهای گروهی جدید و ارزش های مورد احترام سازمان

مطالعه بیشتر