دانلود حل المسائل و حل تمرین کامل معادلات دیفرانسیل و کاربرد آنها دکتر کرایه چیان 

دانلود حل المسائل و حل تمرین کامل معادلات دیفرانسیل و کاربرد آنها دکتر کرایه چیان 
نوع فایل
pdf
حجم فایل
30mb
نویسنده
150,000 تومان 9,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود حل المسائل و حل تمرین کامل معادلات دیفرانسیل و کاربرد آنها دکتر کرایه چیان 

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود حل المسائل و حل تمرین کامل معادلات دیفرانسیل و کاربردهای آن ها دکتر اصغر کرایه چیان با فرمت pdf می باشد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

حل المسائل و حل تمرین کامل معادلات دیفرانسیل و کاربرد آنها دکتر کرایه چیان 

معادله دیفرانسیل نوعی معادله ریاضی است که بیانگر یک تابع مجهول از یک یا چند متغیر مستقل و مشتق هایی با مرتبه‌های مختلف نسبت به متغیرهای مستقل است. بسیاری از قوانین عمومی طبیعت (در فیزیک، شیمی، زیست‌شناسی و ستاره‌شناسی) طبیعی‌ترین بیان ریاضی خود را در زبان معادلات دیفرانسیل می‌یابند. معادلات دیفرانسیل همچنین در ریاضیات، به ویژه در هندسه و نیز در مهندسی و بسیاری از حوزه‌های دیگر کاربرد های فراوانی دارند.

فایل خریداری شده شامل ۲ فایل PDF می باشد.

فایل اول شامل فصل ۱ و ۲ حل المسائل

و فایل دوم شامل تمام ۷ فصل (کاملترین فایل موجود در اینترنت) می باشد.

ما در این محصول، حل تمرین کامل معادلات دیفرانسیل و کاربردهای آن ها (متمم معادلات دیفرانسیل و کاربرد آن ها) را با قیمتی بسیار مناسب ارائه می کنیم.

راهنمای حل المسائل دیفرانسیل کرایه چیان می‌تواند به فراگیری مطالب درسی موثر باشد. این راهنما می‌تواند شوق دانشجویان را در حل مسئله افزایش دهد. به کمک این حل المسائل دانشجویان می‌توانند توانایی خود را در حل مسائل بیازمایند. از آنجایی که به دلیل حجم زیاد سرفصل ها، تنها بخش کوچکی از مسائل کتاب را می توان در کلاس های درس و حل تمرین مورد بررسی قرار داد، از این کتاب می‌توان به عنوان مکمل کارهای کلاس استفاده نمود. در این فایل سعی شده است که از حل مسائل مشابه خودداری شود و تنها حل آن دسته از مسائل که حاوی نکته باشد ارائه گردد. این راهنما شامل هفت فصل است که ترتیب فصل ها با کتاب اصلی مطابقت دارد.

سرفصل های حل المسائل و حل تمرین معادلات دیفرانسیل و کاربردهای آن ها دکتر اصغر کرایه چیان :

فصل ۱ :

مفاهیم اولیه فصل

فصل ٢:

معادلات دیفرانسیل مرتبه اول

فصل ۳:

معادلات دیفرانسیل خطی

فصل ۴:

جوابهای به صورت سری معادلات خطی مرتبه دوم

فصل ۵:

توابع خاص

فصل ۶:

دستگاه معادلات دیفرانسیل

فصل ۷:

تبدیلات لاپلاس

مطالعه بیشتر