دانلود خلاصه کتاب جغرافیا و شهرشناسی یداله فرید با فرمت pdf

دانلود خلاصه کتاب جغرافیا و شهرشناسی یداله فرید با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب جغرافیا و شهرشناسی یداله فرید با فرمت pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت خلاصه ۳ فصل کتاب جغرافیا و شهرشناسی یداله فرید می باشد که با فرمت pdf در ۶۵ صفحه اسلایدوار تهیه و تدوین شده و هم اکنون آماده دانلود می باشد .امید است که سودمند بود و مورد استفاده شما عزیزان واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

خلاصه کتاب جغرافیا و شهرشناسی یداله فرید:

فصل اول: تعاریف و دیدگاهها

فصل دوم: بررسی شهر در محدوده طبیعی و ناحیه ای

فصل سوم: طرح و نقشه ها و ساختار شهری

این کتاب ارزشمند که در حجم بالایی تدوین شده و متاسفانه چاپ آن نیز متوقف شده است؛ جزو منابع اصلی امتحانی در کنکورهای کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی علوم جغرافیایی می باشد. بررسی آزمون های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی سالهای گذشته نشان می دهد که هر ساله حتما یکی دو سوال از این کتاب آمده است. این نکته بیانگر اهمیت و ارزش فراوان این کتاب می باشد.

در حال حاضر یکی از بهترین خلاصه های موجود در وب سایت های اینترنتی، پاورپوینتی است که جناب آقای وحید زمانی برای درس درآمدی بر شهرشناسی تنظیم نموده است. این فایل در ۶۵ اسلاید و به صورت پی دی اف ارائه شده که به خوبی بخش های مهمی از کتاب را تحت پوشش قرار می دهد.

کتاب جغرافیا و شهرشناسی دکتر یدالله فرید دومین منبع از ازمون درس درامدی بر شهرسازی می باشد که این کتاب از جیمز موریس می باشد که ترجمه آن را به زبان ساده، مرحوم دکتر یدالله فرید بر عهده داشته اند.در سیلابس درسی پیام نور برای ازمون پایانی ۳ فصل ابتدایی این کتاب تدریس و امتحان گرفته می شود برای همین خلاصه نکات مهم و کلیدی این کتاب بسیار می تواند مهم و مفید باشد…

مطالعه بیشتر