فایل قابل سرچ آموزش هنر با فرمت pdf

فایل قابل سرچ آموزش هنر با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
8,000 تومان

توضیحات فایل:

فایل قابل سرچ آموزش هنر با فرمت pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل پی دی اف قابل سرچ آموزش هنر با فرمت pdf در ۳۱۰ صفحه می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود فایل قابل سرچ آموزش هنر :

فصل اول

نقاشی کودکان

گفتار ۱

رویکردهای مختلف مفهوم هنر و آثار هنری کودکان دلایل متعددی باعث جلب توجه افراد به نقاشی کودکان بوده است، برخی از بزرگسالان نقاشی های کودکان را کار ی جالب و رنگارنگ وسیله ای برا ی بیان وجود می دانند. گروهی نقاشی کودکان را یادآور خاطرات کودکی خود تلقی می کنند. با رشد جسمانی و روانی کودک نقاشی های او نیز تغییر می کند و بهتر می تواند افکار خود را مجسم کند. متخصص تعلیم و تربیت و روان شناسی به کارهای هنری کودکان از جنبه ی دیگری نگاه می کنند. آنها به جنبه های بالینی و روانکاوی نقاشی ها و تأثیر آن در هنر درمانی توجه خاص دارند. و گاه جنبه ی آموزش و تأثیر آن در یادگیری و تقویت مهارت های کلامی مورد نظر قرار می گیرد.

به این ترتیب کارهای هنری کودکان را وسیله ای جهت شناخت رشد کودک و پیشرفت او در رسیدن به اهداف آموزشی مربی می دانند. در این مورد کارهای هنری کودکان با معیارهای از پیش تعیین شده مورد ارزیابی قرار می گیرد و نتیجه ی کار هنر ی اهمیت خاصی پیدا می کند. به این ترتیب پدر و مادر، معلم، روان شناس هر یک دیدگاه خاصی متفاوت از دیگری در مورد یک اثر هنری خواهند داشت. بهتر است دیدگاه ها را دقیق تر مورد بررسی قرار دهیم.

۱ . رویکرد بالینی

۲ . رویکرد رفتارگرایان

۱ . رویکرد بالینی از سال ۱۹۴۰ به بعد

پژوهشگران به ارتباط نقاشی با عواطف و انگیزه های کودک در نقاشی پی بردند. نقاشی کودکان نشان دهنده ی نکاتی است برا ی که برا ی کودک اهمیت داشته و مورد توجه اش می باشد …

مطالعه بیشتر