پاورپوینت نمایشگاه کتاب در ۲۳ اسلاید قابل ویرایش

پاورپوینت نمایشگاه کتاب در ۲۳ اسلاید قابل ویرایش
نوع فایل
ppt
حجم فایل
862kb
نویسنده
5,900 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت نمایشگاه کتاب در ۲۳ اسلاید قابل ویرایش

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین تحقیق پاورپوینت درس فعالیت های پرورشی اجتماعی موضوع نمایشگاه کتاب با فرمت ppt در ۲۳ اسلاید قابل ویرایش می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست دانلود پاورپوینت نمایشگاه کتاب:

مقدمه

هدف اصلی برپایی نمایشگاه کتاب در مدارس

تأثیر فضای آموزشی در غنی کردن فرهنگ

ذهن برتر با مطالعه مفید

کتابخوانی

اهداف ایجاد نمایشگاه کتاب

انواع نمایشگاه ها

انواع مواد نمایشگاهی

اهداف برپایی نمایشگاه در مدرسه

کتاب خواندن چه فایده ای دارد

جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای دانلود پاورپوینت نمایشگاه کتاب ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .

محتوای اسلاید ۳

مقدمه

  • مشخصاً سطح علمی و کیفی هر مدرسه را علاوه ‌بر کادر آموزشی، دانش‌آموزان آن مدرسه مشخص می‌کنند. با توجه به این موضوع که فرستادن دانش‌آموزان به نمایشگاه کتاب یک فرآیند وقت‌گیر و پرهزینه برای کادر مدرسه است، فروشگاه کتابم‌کو این امکان را برای مدارس فرآهم کرده تا با برگزاری نمایشگاه کتاب ویژه کودکان و نوجوانان بتوانند فرهنگ کتاب و کتابخوانی را در مدارس تقویت کنند.از نکات خوب برگزاری نمایشگاه کتاب در مدارس امکان نظارت خود مسئولین مدرسه و در دسترس بودن کتاب‌ها برای تمام دانش‌آموزان است.

محتوای اسلاید ۷

ذهن برتر با مطالعه مفید

  • طبق پژوهش‌های به‌عمل‌آمده تأثیر مطالعه کتاب خوب، در تفکر و ذهن انسان به‌گونه‌ای است که همچون یک کارشناس متبحر و قوی می‌تواند ذهن را ورزیده کند.اما شاید جالب باشد که در این میان کتاب‌ها در قالب داستان بیشترین تأثیرگذاری را درایجاد ذهن مبتکر و خلاق دارد که در واقع می‌توان با گسترش دامنه فرصت‌ها برای ترغیب در مطالعه، عرضه و تقاضا را برای خرید کتاب و خواندن آن حتی با داستان برای کودکان فراهم داشت.

مطالعه بیشتر