دانلود خلاصه کتاب روش های آموزش تربیت بدنی در مدارس احمد آذربانی

دانلود خلاصه کتاب روش های آموزش تربیت بدنی در مدارس احمد آذربانی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
17mb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب روش های آموزش تربیت بدنی در مدارس احمد آذربانی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود خلاصه کتاب روش های آموزش تربیت بدنی در مدارس احمد آذربانی با فرمت pdf اسلایدوار و دستنویس می باشد.امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست فصول خلاصه کتاب روش های آموزش تربیت بدنی در مدارس احمد آذربانی

فصل اول:

تشکیلات مجموعه آموزشی و تربیت بدنی مدارس

فصل دوم:

روش ها و فنون تدریس

فصل سوم:

اهداف در تربیت بدنی

فصل پنجم:

برنامه ریزی درس تربیت بدنی

فصل ششم:

سازماندهی و کلاسداری در تربیت بدنی

خلاصه کتاب روش های آموزش تربیت بدنی در مدارس احمد آذربانی

تربیت بدنی فرایندی آموزشی- پرورشی است که هدف آن بهبود بخشیدن به اجرای حرکتی و رشد ابعاد وجود انسان از طریق فعالیت های جسمانی و حرکتی است. تعریف فوق برداشتی است کلی از تعلیم و تربیت که نشان دهنده ی فرایند مستمر یادگیری و تکامل کلی در طول زندگی است. از طرفی وظایف و عملکردهای معلمان تربیت بدنی و مربیان ورزش به لحاظ اهداف، برنامه، محتوا و روش با یکدیگر تفاوت هایی دارند که نشان دهنده ی نقش های متفاوت آنان در تعلیم و تربیت است.

معرفی کتاب

این مجموعه، به تشریح مفاهیم تعلیم و تربیت، سازمان و مجموعه آموزشی پرداخته و همچنین وظایف و تکالیف معلمان تربیت بدنی و متقابلا حقوق شغلی و حرفه ای آنان را توضیح داده است.همچنین روش ها و فنون تدریس، نظریه های یادگیری، اهداف تربیت حرکتی، اهداف درس تربیت بدنی و ویژگی های جسمانی، حرکتی، روانی و رفتاری کودکان و نوجوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفته اند. کتاب مذکور در هفت فصل و مناسب برای تدریس در یک نیمسال تحصیلی تنظیم شده است. ویژگی مهم کتاب جامع و مانع بودن آن است. به این مفهوم کلیه مطالبی که لازمه ی علم به روش های آموزش تربیت بدنی در مدارس بوده مورد بحث قرار گرفته اما از قلم فرسایی و اطاله ی کلام پرهیز شده است.

مطالعه بیشتر