دانلود پاورپوینت درس شبکه های بی سیم با عنوان GSM

دانلود پاورپوینت درس شبکه های بی سیم با عنوان GSM
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس شبکه های بی سیم با عنوان GSM

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس شبکه های بی سیم با عنوان GSM Global System for Mobile Communication می باشد که با فرمت ppt در ۴۷ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست پاورپوینت درس شبکه های بی سیم با عنوان GSM:

– مقدمه

-باند فرکانسی

– معماری شبکه

– نواحی شبکه

– مزایای ساختار سلولی

– معایب ساختار سلولی

– تحویل دهی

– امتیازات

مقدمه:

فناوری سلولی

به دلیل محدودیت بسیار زیاد باندهای فرکانسی یک شبکه موبایل تنها تعداد کمی کانال در اختیار دارد. برای اینکه با وجود این محدودیت بتوان به میلیون ها مشترک سرویس دهی کرد باید فرکانس ها  مجددا مورد استفاده قرار گیرد . ناحیه ای را که میخواهیم تحت پوشش قرار دهیم به سلول های کوچکی تقسیم میکنیم و در مرکز هر سلول یک ایستگاه فرستنده و گیرنده قرار میدهیم و به هر سلول قسمتی از باند فرکانسی را اختصاص میدهیم و سلول های همسایه نباید دارای فرکانس های مشابه باشند. درزمانی که یک مشترک در حال مکالمه قصد ورود به سلول دیگری را دارد باید یک تعویض کانال انجام شود.

دسترسی چندگانه (FDMA)

برای اینکه با محدودیت در باند فرکانسی بتوان به تعداد زیادی مشترک سرویس داد باید از روشهای دسترسی چندگانه استفاده کرد.

دسترسی چند منظوره تقسیم فرکانس FDMA:

FDMA یک تکنیک دسترسی چند منظوره است که در نسل اول سیستم های ارتباطی سلولی استفاده می شده است. در  FDMAبرای تشخیص و تعیین کانال از فرکانس استفاده می شود. طیف فرکانس رادیویی به چندین مقیاس گسسته تقسیم می شود. و به هر کاربر در حین برقراری ارتباط مقیاس های مختلفی اختصاص داده می شود. بنابراین کاربرها از کانال های مخصوصی برای همیشه استفاده می کنند…

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر