دانلود فایل طراحی واحد یادگیری هدیه های آسمانی پایه سوم

دانلود فایل طراحی واحد یادگیری هدیه های آسمانی پایه سوم
نوع فایل
word
حجم فایل
50KB
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل طراحی واحد یادگیری هدیه های آسمانی پایه سوم

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین دانلود نمونه طراحی و کار عملی درس واحد یادگیری رشته علوم تربیتی دانشگاه فرهنگیان هدیه های آسمانی پایه سوم درس ۱۹ می باشد که با فرمت word در ۱۱ صفحه تهیه و تدوین گردیده است.در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.

طراحی واحد یادگیری هدیه های آسمانی پایه سوم

مقدمه

زمینه آیات و روایات زیادی وجود دارد که ما در ذیل به برخی از آیات شریفه قرآن اشاره خواهیم نمود

در هر کار تحقیقاتی و برنامه ریزی درسی، مهمترین و ابتدایی ترین مرحله، تعیین هدف و انگیزه ی کار است. در اینجا به بیان هدف جهت انتخاب موضوع طراحی واحد یادگیری پرداخته می شود.

انسان ها در طول حیات خود با توجه به باور هایی که دارند، عمل می‌کنند. از نظر قرآن و عقل، برخی اعمال خوب و صالح اند و برخی اعمال بد و ناصالح. رفتار و منش انسان با دیگران گاهی خوب و گاهی بد است. در نگرش قرآن کار های خوب و بد انسان ، در مرحله اول به خود آن شخص باز می‌گرد.

اگر کسی حتی به دیگران بدی کند، اولین کسی که متضرر می شود، خود اوست و در حقیقت او به خود زیان رسانده است. به عبارت دیگر، خداوند در دنیا و آخرت با ما آن گونه عمل می‌کند که ما با دیگران برخورد کرده‌ ایم پذیرش این نکته مهم تربیتی می تواند آثار بسیار با عظمتی در رفتار و اعمال ما داشته باشد‌.

با توجه به اصطلاح معروف « هر چه کنی به خود کنی گر همه نیک و بد کنی »

همچنین می‌توان به این آیه از قرآن کریم اشاره کرد :

مَّنْ عَمِلَ صَالِحًا فَلِنَفْسِهِ وَمَنْ أَسَاءَ فَعَلَیْهَا   (جاثیه / ۱۵)

هر کس کار شایسته ای به جا آورد، برای خود به جا آورده است و کسی که کار بد کند، به زیان خود اوست…

مطالعه بیشتر