دانلود فایل بررسی خواص خاک با فرمت word

دانلود فایل بررسی خواص خاک با فرمت word
نوع فایل
word
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
7,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل بررسی خواص خاک با فرمت word

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل فایل بررسی خواص خاک می باشد که با فرمت word در ۴۳ صفحه قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فایل بررسی خواص خاک با فرمت word

۱- مقدمه

نتایج آزمایش‌های صحرایی و آزمایشگاهی را باید بصورت تصویری ساده شده‌ از شرایط زیرزمینی شامل لایه‌بندی زمین و نیز تفسیری از پارامترهای مهندسی خاک ارائه نمود. بیان خواص مصالح طبیعی زمین بصورت کمی، بسیار مشکل است؛ زیرا این مصالح رفتاری پیچیده‌ از خود نشان میدهند که حاصل از تأثیرات متقابل تعداد نامحدودی از ذرات تشکیل دهنده خاک یا توده سنگ است. بر خلاف بیشتر مصالح مورد استفاده در مهندسی عمران که رفتاری ساده‌ دارند، رفتار خاک‌ها به تنش‌های اولیه، جهت بارگذاری، ترکیب و دانه‌بندی، شرایط زهکشی و نرخ بارگذاری بستگی دارد.

خواص مصالح ساخت بشر (از قبیل آجر، بتن، فولاد) را با توجه به نوع کاربرد آنها می‌توان تغییر داد؛ اما خواص سازندهای خاکی و سنگی از فرایندهای طبیعی خود نشات می گیرد که اغلب چندین هزار سال بطول می‌انجامد. بنابراین خواص خاک و سنگ را باید با مجموعه‌ای از آزمایش‌ها و نمونه‌گیری‌ها بررسی نمود. در موارد خاص می‌توان با روش‌های بهسازی زمین، خواص خاک را تغییر داده یا اصلاح نمود. در بسیاری از موارد به‌علت حجم زیاد عملیات، نداشتن توجیه اقتصادی و طولانی شدن زمان اجرا، نمی‌توان شرایط زمین را تغییر داد. بنابراین بررسی مشخصات ژئوتکنیکی مصالح محل باید با انتخاب مجموعه‌ای از روش‌های ژئوفیزیک، حفاری، نمونه‌گیری، انجام آزمایش‌های برجا و آزمایشگاهی انجام گردد.

تمامی تفسیرها مبتنی بر داده‌های ژئوتکنیکی دارای درجه‌ای از عدم قطعیت می‌باشد که دلیل این امر تعدد خواص، تفاوت‌های ذاتی و پیچیدگی‌های بیشماری است که در مصالح طبیعی وجود دارد. تفسیر پارامترها و خواص خاک بکمک روشی مرکب از ارزیابی مستقیم با انجام آزمایش‌های آزمایشگاهی روی نمونه‌های دست‌ نخورده، و آمایش اطلاعات آزمایش‌های برجا به‌وسیله روابط تئوری، تحلیلی، آماری و تجربی انجام می‌شود….

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر