دانلود جامع ترین جزوه ادله ی اثبات دعوی دکتر شمس

دانلود جامع ترین جزوه ادله ی اثبات دعوی دکتر شمس
نوع فایل
pdf
حجم فایل
24mb
نویسنده
دسته بندی
6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین جزوه ادله ی اثبات دعوی دکتر شمس

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه ادله ی اثبات دعوی دکتر شمس می باشد که با فرمت پی دی اف تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید.پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد.پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جلد سوم قانون مدنی، در مقام تبیین و توضیح ادله اثبات دعوی برآمده است و به اصطلاح حقوقدانان شرایط قانون ماهوی را بیان می کند و شرایط قانون شکلی ادله اثبات دعوی در قانون آیین دادرسی مدنی است که در کتاب ادله اثبات دعوا دکتر عبدالله شمس به تفصیل و مشروح بیان شده است. همچنین باید در نظر داشت، قانون گذار جلد سوم قانون مدنی را به «ادله اثبات دعوا» اختصاص داده است (مواد ۱۲۵۷ به بعد) و قانون آیین دادرسی مدنی در تعریف دلیل می گوید: «عبارت از امری است که اصحاب دعوا برای اثبات دعوا یا دفاع از دعوا به آن استناد می نمایند.» (ماده۳۵۳)

در قالب کتاب ادله اثبات دعوا، دکتر عبدالله شمس به شرح و تدریس ادله اثبات دعوا پرداخته است.

ادله اثبات دعوی در امور حقوقی بر ۵ نوع است:

۱) اقرار
۲) سند
۳) شهادت
۴) امارات
۵) قسم

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر