دانلود پاورپوینت اختلالات جنسی در کودکان

دانلود پاورپوینت اختلالات جنسی در کودکان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
11mb
نویسنده
7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت اختلالات جنسی در کودکان

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت اختلالات جنسی در کودکان می باشد که با فرمت ppt در ۱۹ اسلاید قابل ویرایش بصورت صوتی با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت اختلالات جنسی در کودکان

زندگی جنسی شامل ۵ لایه ی :

هویت جنسی ، نقش یابی جنسی ، تمایل جنسی ، جهت گیری جنسی و عملکرد جنسی است . در هر یک از این لایه ها می تواند اختلالاتی موجود باشد.از آنجایی که موضوع مورد بحث ما پیرامون اختلالات جنسی در کودکان است.

ما بیشتر به لایه مرتبط با این موضوع یعنی لایه ی:

هویت جنسی

می پردازیم و به مختصر تعریفی از سایر لایه ها می پردازیم.

۱_ هویت جنسی

هویت جنسی که از سنین ۳ و ۴ سالگی شروع می شود، احساس ماست از اینکه ما متعلق به چه جنسی هستیم.  یعنی صرف نظر از اینکه ژنتیک جنسی و آناتومی جنسی ما چه چیز باشد.هویت ما مربوط به احساس ما از زن یا مرد بودنمان است

اختلالات هویت جنسی

وقتی بین هویت جنسی که فرد حس می کند و کالبد او هماهنگی نباشد او خود را فردی متعلق به جنس مخالف می داند که اسیر در این کالبد است و اختلال در هویت جنسی  پدید می آید : این افراد می خواهند از شر اندامهای تناسلی خود خلاص شوند و از اینکه مجبورند در این کالبد محبوس باشند افسرده شده و حتی به خودکشی فکر می کنند.

این افراد لباس جنس مخالف را می پوشند و اکثرا به کسانی که از نظر آناتومی همجنس آنها هستند تمایل جنسی نشان می دهند ولی اشتغال ذهنی عمده ی آنها بیش از اینکه به امیال جنسی معطوف باشند به زندگی کردن به عنوان فردی مخالف با کالبد جسمی خود و خلاص شدن از شر اندامهای تناسلی شان است.( در مدل زاکربرادی و کواتیس ، یک عامل عمومی که اضطراب کودک را افزایش داده و عوامل اختصاصی که به صورت پویا در درون خانواده یا کودک وجود دارند،به عنوان علل اصلی اختلال هویت جنسی معرفی شدند.)

مطالعه بیشتر