پاورپوینت حذف صفر از واحد پول

پاورپوینت حذف صفر از واحد پول
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
8,600 تومان

توضیحات فایل:

پاورپوینت حذف صفر از واحد پول

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت حذف صفر از واحد پول می باشد که با فرمت ppt در ۲۷ اسلاید قابل ویرایش با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت حذف صفر از واحد پول شامل:

محتوای اسلاید ۳

چکیده:
در کشورهایی که برای مدتی طولانی نرخ های تورم بالا را تجربه می کنند و سطح عمومی قیمت ها به نحو چشم گیری افزایش می یابد، قدرت خرید پول به شدت کاهش یافته و شرایطی به وجود می آید که پول ملی به سختی می تواند وظایف خود را به عنوان وسیله مبادله، واحد شمارش و ذخیره ارزش ایفا کند. در چنین شرایطی است که برای جلو گیری از هزینه های ناشی از در گردش بودن پول کم ارزش در اقتصاد، دولت ها به تغییر واحد پول ملی اقدام می کنند.

محتوای اسلاید ۶

پول و کارکرد های آن در اقتصاد:
برای پول می توان تعاریف بسیاری عنوان کرد اما به صورت کلی پول چیزی است که در تمام جوامع و بین همه افراد آن کاربرد دارد و بدین منظور ویژگی های خاصی را باید دارا باشد تا بتواند به وظایف خود عمل کند.
خواص مطلوب پول:پول حداقل پنج خاصیت ضروری دارد که (عبارتند از(داودی و صمصامی، ۱۳۸۸
– قابلیت حمل
– دوام
– بخش پذیری
– استاندارد پذیری: بدین مفهوم که پول باید کیفیت یکسان داشته باشد و از نظر
فیزیکی قابل تمیز باشد
– قابلیت تشخیص: اگر تشخیص پول به سادگی میسر نباشد، افراد برای تصمیم گیری در مبادلات خود دچار مشکلات فراوانی خواهند شد.

محتوای اسلاید ۸

تاریخچه ی تغییر واحد پولی در ایران: برای جلوگیری از بی اعتمادی به پول ملی، بانک مرکزی در سال ۱۳۷۳ تغییر واحد پولی را مورد بررسی قرار داد که به دلیل برخی مخالفت ها بررسی طرح متوقف شد. ودر فاصله  ی سال های ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۱بحث تغییر واحد پول کشور به واحدی با نام <<نور>>در مجلس مطرح شد.و این بار نیز به نتیجه نرسید.این بحث در سال ۱۳۸۴در مجلس مطرح شدو مورد بررسی قرار گرفت.

مطالعه بیشتر