دانلود جزوه دستنویس آمار کاربردی در صنایع غذایی

دانلود جزوه دستنویس آمار کاربردی در صنایع غذایی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
32mb
نویسنده
دسته بندی
6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه دستنویس آمار کاربردی در صنایع غذایی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین جزوه دستنویس آمار کاربردی در صنایع غذایی و طرح های آماری و تجزیه واریانس بر مبنای کتاب آمار و احتمالات (کاربرد در کشاورزی) اثر عبدالمجید رضایی، سید علی‌ محمد میرمحمدی‌ میبدی می باشد که با فرمت pdf در ۱۲۱ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

انجام هر پروژه تحقیقاتی بدون انجام آنالیزهای آماری ناقص است. همچنین تحقیقات کارخانه‌ای بر کنترل کیفیت و ارزیابی بازار، بایستی بر اساس اصول آماری انجام شود. از طرف دیگر با گسترش علوم آماری و ریاضی تکنیک‌هایی کارا مانند روش رویه پاسخ، الگوریتم ژنتیک و شبکه‌های عصبی مصنوعی برای بهینه‌سازی و مدلسازی ارائه‌شده است که دانستن آن برای یک مهندس و یا محقق حوزه غذا بسیار مفید می‌باشد….

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر