فایل ورد حقوق مالکیت فکری

فایل ورد حقوق مالکیت فکری
نوع فایل
word
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
9,800 تومان

توضیحات فایل:

فایل ورد حقوق مالکیت فکری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل ورد حقوق مالکیت معنوی حقوق مالکیت فکری (حقوق مالکیت ادبی، هنری و فنی) می باشد که با فرمت word در ۱۴۲ صفحه با قابلیت ویرایش و سرچ تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود فایل ورد حقوق مالکیت فکری:

بشر اولیه براساس مدارک و مستندات موجود با مفهوم اموال و مالکیت خصوصا مالکیت اراضی به شکل کنونی، آشنایی نداشته است. بلکه بعد از گذشت قرنهای متمادی و رسیدن به تمدن ابتدائی، با مالکیت زمین و مفاهیم اموال و مالکیت فردی که در حال حاضر پایه و اساس سازمان های اقتصادی جوامع متمدن جهان را تشکیل می دهد، آشنا گردیده است.

بشر بعد از گذراندن دوره غارنشینی و سپری کردن عصر حجر و پس از تحمل رنج ها و مشقات فراوان، متدرجا وارد مرحله جوبانی و کشاورزی شد و پس از رسیدن به این مرحله بود که اجتماعات کوچک خانوادگی و قبیله‌ای به صورت بسیار ساده شکل گرفت. و در این جوامع کوچک و ابتدائی، مالکیت فردی اشیاء ساده منقول، خصوصا اشیائی که جنبه استفاده شخصی داشت.

نظیر نیزه چوبی، تیر و کمان، برای شکار و دفاع از خود و پوشش های ابتدائی فردی و نظایر آن مفهوم پیدا کرده، چهره خود را نشان داد. با وجود این، تا مدت مدیدی زمین به صورت اشتراکی به اعضاء قبیله، خانواده یا اجتماعات اولیه تعلق داشت و با این ترتیب زمین ملک فردی و انحصاری کسی نبود.

البته مالکیت اشتراکی زمین در مرحله زندگی صید و شکار حیوانات وحشی و استفاده از میوه های جنگلی و طبیعی، نیز تقریبا مفهوم روشنی نداشت. و یک قبیله یا خانواده، صید و شکار حیوانات وحشی و استفاده از میوه درختان و محصولات طبیعی یک منطقه یا ناحیه را متعلق به اعضاء خود می دانست….

مطالعه بیشتر