دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی با موضوع شبکه های مجازی

دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی با موضوع شبکه های مجازی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
150kb
نویسنده
5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس اخلاق اسلامی با موضوع شبکه های مجازی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین پاورپوینت درس اخلاق اسلامی با موضوع : شبکه های مجازی می باشد که با فرمت ppt با قابلیت ویرایش در ۱۶ اسلاید تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت درس اخلاق اسلامی با موضوع شبکه های مجازی:

فضای مجازی یکی از عرصه­ های جنگ نرم، نفوذ و شبیخون فرهنگی است. بازی­های رایانه ای، سایت­های اینترنتی، نرم افزارهای کاربردی و… از جمله بسترهایی هستند که در فضای مجازی از اهمیت بسزایی برخوردارند.

با توجه به تاثیرگذاری شبکه­ های اجتماعی بر اندیشه، احساس و رفتار مخاطبان و استحاله فرهنگی، سیاسی، اقتصادی و … کاربران بر آن شدیم ضمن بررسی اجمالی انواع و ماهیت این بستر، نگاهی کلی به علل محبوبیت شبکه­ های به اصطلاح اجتماعی و برخی از مهمترین رویکردهای این شبکه­ ها بیاندازیم. همچنین به معرفی برخی از شبکه های مفید خواهیم پرداخت.

این شبکه ها، نسخه ی پیشنهادی کشورهای غربی برای جوامع خودشان هستند که روابط خانوادگی در آنان اهمیتی ندارد و افراد به دلیل سلطه فردگرایی در تنهایی به سر می برند و استفاده از آن با همان کاربرد در کشور ما ایران، ضربه ای مهلک بر پیکره ی این کانون است که بی اعتمادی، خیانت، سردی روابط، انحراف و ابتذال اخلاقی، ترویج سبک زندگی غربی، ارزش یافتن نیازهای کاذب، شکسته شدن حریم خصوصی افراد و سوء استفاده از آنها، اعتیاد به آنها و پرخاشگری افراد را در پی دارد.

«مایکل آیزنشتاد» کارشناس نظامی آمریکا در گزارشی منتشر کرده است: دشمنان ایران بیشتر از توپخانه، سلاح و چیزهایی از این دست، به گسترش ارزش های فرهنگی ای که باعث فساد اخلاقی می شوند احتیاج دارند. فشار تحریم ها باید با ابزار نظامی و اطلاع رسانی و قدرت نرم تکمیل شود.

مطالعه بیشتر