نمونه سوالات مهارت عکاسی (عکاسی آتلیه) با پاسخنامه

نمونه سوالات مهارت عکاسی (عکاسی آتلیه) با پاسخنامه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
350kb
نویسنده
دسته بندی
5,500 تومان

توضیحات فایل:

نمونه سوالات مهارت عکاسی (عکاسی آتلیه) با پاسخنامه

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود نمونه سوالات مهارت عکاسی (عکاسی آتلیه) با پاسخنامه می باشد که با فرمت pdf تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

درباره عکاسی دیجیتال

آزمون عکاسی دیجیتال در شاخه عکاسی زیر مجموعه گروه فرهنگ و هنر فنی و حرفه ای کشور

اگر شما قصد دارید تا در شاخه عکاسی دیجیتال مدرک معتبری دریافت کنید. باید علاوه بر گذراندن دوره های فنی و حرفه ای باید در آزمون مربوطه نیز نمره قبولی را کسب نمایید.

دانلود نمونه سوالات مهارت عکاسی (عکاسی آتلیه) با پاسخنامه

هدف دوره عکاسی دیجیتال، آشنایی تازه کاران با عکاسی بوسیله دوربین دیجیتال است. در این دوره  هدف بر این است که کلیدی ترین مباحث موجود در عکاسی دیجیتال با بیانی قابل درک و البته مختصر آموزش داده شود تا برای همه ی مشتاقان یادگیری عکاسی دیجیتال قابل فهم و البته کامل باشد.

مهارت های اکتسابی بعد از اتمام دوره عکاسی دیجیتال :

۱٫ شناخت تصویر سازی دیجیتالی

۲٫ آشنایی و انتخاب دوربین دیجیتال

۳٫ آگاهی از سخت افزار دوربین دیجیتال

۴٫ لنزها و عملکردهای آن‌ها، دیافراگم، عمق میدان و کنترل وضوح تصویر، شاتر،فلاش و نحوه استفاده از آن

۵٫ تئوری رنگ و درجه حرارت رنگی نور، روش‌های نورسنجی، فیلترها و کارکرد آن‌ها

۶٫ سنجش نور در دوربین دیجیتال

۷٫تکنیک های مختلف عکاسی

آموزش عکاسی دیجیتال

به طور کلی آموزش عکاسی دیجیتال ، هنر ثبت لحظات ماندگار در قالب تصاویر ، از طریق ثبت نور است. این هنر که تقریباً ریشه ای طولانی در تاریخ دارد ، امروزه به واسطه پیشرفت روزافزون تکنولوژی و ابزارهایش ، به یک صنعت بزرگ بدل گشته و به گرایش ها و شاخه های مختلفی تقسیم شده است ، که یکی از اصلی ترین این گرایش ها ، آموزش عکاسی دیجیتال می باشد. همین درآمیختگی عکاسی با علم و فناوری ، از هنر عکاسی ، یک مهارت فنی آکادمیک ساخته که یادگیری آن مستلزم شرکت درکلاس عکاسی فراگیری آن به صورت تخصصی است. در واقع می توان به جرئت گفت در دنیای امروز ، کلاس عکاسی ، جزء جدایی ناپذیر تبلیغات و دیجیتال مارکتینگ محسوب می گردد.

هنرجویان پس از گذراندن دوره عکاسی قادر خواهند بود در تمام سبک های زیر به صورت حرفه ای عکاسی کنند

عکاسی صنعتی

عکاسی تبلیغاتی

عکاسی خبری

عکاسی مستند

عکاسی هنری

مطالعه بیشتر