دانلود پاورپوینت محصولات خلاقانه دوستدار محیط ecofriendly product

دانلود پاورپوینت محصولات خلاقانه دوستدار محیط ecofriendly product
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
150,000 تومان 11,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت محصولات خلاقانه دوستدار محیط ecofriendly product

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت با موضوع محصولات خلاقانه دوستدار محیط زیست ecofriendly product جهت رشته محیط زیست می باشد که با فرمت ppt در ۵۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

فهرست مطالب

مقدمه
پلاستیک زیست تخریب پذیر
حباب های اب خوراکی
کاغذ سنگ
اب خاکستری
گوشت سنتزی
منابع

پاورپوینت محصولات خلاقانه دوستدار محیط زیست ecofriendly product:

مقدمه

سال هاست که انسان به صور مختلف در حال تخریب محیط زیست است اما به تازگی به اهمیت بسیار زیاد محیط در زندگی و بقای خودش پی برده ودر صدد جبران بر آمده تا بتوانند قسمتی از کار های گذشته خود را جبران کند .

دراین تحقیق کوشش شده تا بخشی از اختراعات و ابداعاتی که در راستای جلوگیری از تخریب بیشتر محیط انجام شده اند مورد بررسی قرار گیرند.

اهداف کلی :

برای این هدف دو راه اساسی وجود دارد:

۱- جلو گیری از تخریب بیشتر

۲- پاکسازی و احیا دوباره محیط

پلاستیک زیست تخریب پذیر

موضوعات مهم در بهربرداری:

الف ) دید محیط زیستی : این مواد باید سریعا در محیط مورد تجزیه قرار گیرند ،بافت خاک را بر هم نزنند و به راحتی با برنامه های مدیریت زباله و بازیافت مواد از محیط خارج شوند .

ب) دید صنعتی : دوام کارایی و قیمت انواع مونومر های سازنده پلاستیک زیست تخریب پذیرصنعتی:

۱- PHB(پلی هیدروکسی بوتیرات): شکنندگی و کاربرد کم

۲- PHA(پلی هیدروکسی آلکانوات):سختی تولید توسط گیاهان تراریخته و سلولز و نشاسته که در پلاستیک های گیاهی بکار میروند.

روش های ساخت و تاریخچه:

نخست استخراج مستقیم پلیمرها از توده زیستی گیاه می باشد پلیمرهایی که از این روش تولید می شوند عمدتا شامل سلولز ، نشاسته ، انواع پروتئین ها ، فیبرها و چربی های گیاهی می باشند که به عنوان شالوده مواد پلیمری و محصولات طبیعی کاربرد دارند . دسته دیگر موادی هستند که پس از انجام فرآیندهایی مانند تخمیر و هیدرولیز می توانند به عنوان مونومر پلیمرهای مورد نیاز صنعت استفاده شوند .

مطالعه بیشتر