جزوه فیزیک عمومی ۱ هالیدی ویرایش جدید

جزوه فیزیک عمومی ۱ هالیدی ویرایش جدید
نوع فایل
pdf
حجم فایل
40mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,000 تومان

توضیحات فایل:

جزوه فیزیک عمومی ۱ هالیدی ویرایش جدید

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه دستنویس فیزیک عمومی ۱ هالیدی ویرایش جدید منبع : کتاب مبانی فیزیک هالیدی جلد اول ویراست دهم می باشد که با فرمت pdf با کیفیت عالی در ۱۰۳ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه فیزیک عمومی ۱ هالیدی ویرایش جدید

برای علاقه‌مندان به مبانی فیزیک، نام هالیدی آشنا است. هالیدی نام یکی از مشهورترین فیزیک‌دانان آمریکایی است که به دلیل تاثیرگذاری بسیارش بر این رشته شناخته شده است. کتاب‌های هالیدی را می‌توان از پر تیراژترین کتاب‌های فیزیک در سراسر دنیا دانست. با توجه به اهمیت مباحث مطرح شده توسط هالیدی، کتاب‌های او بهترین منابع دانشگاهی به حساب می‌آیند. در ایران نیز بسیاری از رشته‌های مرتبط با فیزیک، کتاب ترجمه شده هالیدی را انتخاب می‌کنند. کتاب‌های او در ایران بخش‌بندی شده‌اند …

فیزیک هالیدی جلد اول شامل چه مفاهیمی است؟

کتاب فیزیک هالیدی جلد اول به‌طور کامل و دقیق درباره همه مسائل فیزیک توضیح داده نشده است. اما مهم‌ترین ویژگی که جلد اول کتاب هالیدی را به پرفروش‌ترین کتاب دانشگاهی تبدیل کرده، بیان مسائل بنیادی فیزیک با زبانی متفاوت و دانشگاهی است. بسیاری از اساتید دانشگاهی به دانشجویان پیشنهاد می‌کنند که بلافاصله بعد از خواندن این جلد، مبانی فیزیک هالیدی جلد دوم را بخوانند تا مطالب بنیادی فیزیک با پیوستگی در ذهن آن‌ها نقش ببندد.

این کتاب برگزیده سال دانشجویی، ۱۶ بخش مختلف دارد که شامل موارد زیر هستند.

فصل اول : اندازه گیری

فصل دوم : حرکت در امتداد یک خط مستقیم

فصل سوم : بردارها

فصل چهارم : حرکت در دوبعد و سه بعد

فصل پنجم : نیرو و حرکت ۱

فصل ششم : نیرو و حرکت ۲

فصل هفتم : کار و انرژی جنبشی

فصل هشتم : انرژی پتانسیل و پایستگی انرژی

فصل نهم : مرکز جرم تکانه خطی

فصل دهم : دوران

فصل یازدهم : غلتش، گشتاور نیرو و اندازه حرکت زاویه ای

فصل دوازدهم : تعادل و کشسانی

فصل سیزدهم : گرانش

فصل چهاردهم : دما، گرما و قانون اول ترمودینامیک

فصل پانزدهم : نظریه جنبشی گاز ها

فصل شانزدهم : آنتروپی و قانون دوم ترمودینامیک

مطالعه بیشتر