دانلود پاورپـوینت درس سبک شناسی معماری با عنوان سبک های مدرن

دانلود پاورپـوینت درس سبک شناسی معماری با عنوان سبک های مدرن
نوع فایل
ppt
حجم فایل
9mb
نویسنده
70,000 تومان 5,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپـوینت درس سبک شناسی معماری با عنوان سبک های مدرن

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپـوینت درس سبک شناسی معماری با عنوان : سبک های مدرن می باشد که با فرمت ppt در ۱۳ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپـوینت درس سبک شناسی معماری با عنوان سبک های مدرن :

سبک مدرن یکی از محبوب ترین سبک های دکوراسیون منازل است که با جلوه ساده ای که در خانه به وجود می آورد، برای خانه های کوچک و مدرن امروزی بسیار مناسب می باشد. بنابراین در ادامه این مطلب قصد داریم بعد از معرفی ویژگی های این سبک، ترفندهای را به شما آموزش دهیم تا با استفاده از آن ها بتوانید خانه ی خود را به سبک مدرن دکوراسیون کنید.

سبک مدرن در معماری و طراحی داخلی بر اساس جنبش مدرنیسم و با الهام از معماری اسکاندیناوی و آلمانی، در اواخر قرن ۱۹ و در اوایل قرن ۲۰ میلادی به وجود آمده است. سپس با توجه به سادگی و نوگرایی این سبک، در نیمه قرن ۲۰ اوج محبوبیت خود را تجربه کرد و از آن پس تا کنون همچنان طرفداران زیادی دارد.ناگفته نماند که سبک های پرطرفدار دیگری همچون سبک مدرن اواسط قرن ۲۰ نیز ریشه در سبک طراحی مدرن دارند و با الهام از آن شکل گرفته اند.

سادگی، کوتاه ترین و بهترین توصیف برای سبک مدرن می باشد.سادگی در این سبک به این معنی است که در طراحی فضای داخلی، از مبلمان و اثاثیه ای استفاده کنیم که دارای خطوط صاف و مستقیم هستند و در آن ها هیچ گونه خطوط منحنی و جزئیات غیر ضروری استفاده نشده است. همچنین در کنار طراحی ساده فضا و وسایل، از رنگ های خنثی در این سبک استفاده می شود تا سادگی فضای خانه را حفظ کند….

مطالعه بیشتر