دانلود جزوه تحلیل مقررات حرفه ای

دانلود جزوه تحلیل مقررات حرفه ای
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه تحلیل مقررات حرفه ای

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل  جزوه تحلیل مقررات حرفه ای ویرایش جدید می باشد که با فرمت pdf در ۱۳۸ صفحه با قابلیت سرچ و جستجو تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

منابع جزوه درس تحلیل مقررات حرفه ای:

۱ – قانون دفاتر اسناد رسمی و کانون سردفتران و دفتریاران مصوب ۱۳۵۴
۲ – آیین نامه قانون دفاتر اسناد رسمی مصوب ۱۰ / ۱ / ۱۴۰۰
منبع ازمون کل آیین نامه و قانون سردفتران می باشد ، حتی قسمتهایی که صحبت نشد حتما مطالعه شود .فقط قسمت بیمه و بازنشستگی به دلیل اینکه قرار است اصلاح شود نیازی به مطالعه دقیق نیست و یک مطالعه اجمالی کفایت میکند.

درس تحلیل اسناد رسمی

بهترین مستند برای مشخص کردن صلاحیت ذاتی تنظیم سند خودرو در اسناد رسمی ماده ۲۹ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی مصوب ۱۳۸۹ است.
ماده ۲۹ نقل و انتقال خودرو به موجب سند رسمی انجام میشود، دارندگان وسایل نقلیه مکلفند قبل از هرگونه نقل و انتقال وسایل مذکوردر دفاتر اسناد رسمی، ابتدا به ادارات راهنمایی و رانندگی یا مراکز تعیین شده از سوی راهنمایی و رانندگی برای بررسی اصالت وسیله نقلیه، هویت مالک، پرداخت جریمه ها و دیون معوق و تعویض پلاک به نام مالک جدید مراجعه نمایند.

این ماده اینقدر روشن و واضح است که اصلا نیازی به تفسیر ندارد.برگ سبز خودرو در واقع مانند کارت شناسایی خودرو است وارزش سند رسمی را ندارد. در حال حاضر دفاتر اسناد رسمی وکالت تعویض پلاک بر اساس برگ سبز صادر نمی کنند زیرا برگ سبز را سند رسمی نمی دانند.

بررسی قانون تسهیل صدور مجوز های کسب وکار

این طرح بطور کلی می تواند بسیار عالی و مفید باشد زیرا جلوی بسیاری از رانت ها گرفته می شد ولی تبعات این در طرح در بحث سردفتری و وکالت بیشتر دیده شد. این طرح راجع به سردفتری می گوید انحصار صدور مجوز سردفتی باید شکسته شود….

مطالعه بیشتر