دانلود پاورپـوینت حقوق دستمزد

دانلود پاورپـوینت حقوق دستمزد
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
90,000 تومان 6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپـوینت حقوق دستمزد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پروژه پاورپـوینت درس کارگاه حسابداری: حقوق دستمزد می باشد که با فرمت ppt در ۳۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

بخشی از متن دانلود پروژه پاورپـوینت حقوق دستمزد:

محتوای اسلاید ۳

حقوق دستمزد

تعریف حقوق دستمزد :

حقوق و دستمزد به معنی پرداخت هزینه ای است که در قبال فعالیت پرسنل هر شرکت به آن ها پرداخت می شود.

کارفرمایان برای جبران وقت و زحمات افراد خود مبلغی را به عنوان دستمزد و حقوق به آن ها پرداخت می کنند.

این تعریف در بسیاری از کشورهای دنیا استفاده می شود.

مفهوم حقوق و دستمزد به هیچ وجه پیچیده نیست؛ واحد حسابداری و افرادی که به عنوان مسئول امور مالی و حسابداری در هر شرکت یا کسب و کاری

مشغول فعالیت هستند باید کارکرد پرسنل را به طور دقیق محاسبه کنند و جزئیات آن را در قالب یک فیش رسمی با عنوان فیش حقوقی به کارکنان ارائه  کنند.

اطلاعاتی که در مورد حقوق و دستمزد کارکنان وجود دارد باید هر ماه به عنوان هزینه در دفاتر حسابداری ثبت شوند تا در محاسبات مالیاتی هم مورد محاسبه قرار بگیرند.

محتوای اسلاید ۸

اهمیت حسابداری حقوق و دستمزد

حقوق و دستمزد کارکنان به صورت معمول بخش بزرگی از درامد هر شرکتی را به خود اختصاص می دهد و همچنین باید به دقت محاسبه و در موعد مقرر پرداخت شود.

محاسبه ی حقوق و دستمزد اهمیت بالایی دارد زیرا که هر گونه ایراد در آن می تواند موجب بروز خسارت برای کسب وکار شود و می تواند روی روابط کارفرمایان با کارکنان و همچنان روابط کارفرمایان با مراجع حقوقی تاثیرگذار باشد.

اگر در روند پیشرفت شرکت ها و سازمان های بزرگ دقت داشته باشید متوجه میشوید که یکی از رموز موفقیت این شرکت ها این است که به صورت منظم دستمزد کارمندان را میپردازند…

مطالعه بیشتر