دانلود جزوه مروری بر جامعه شناسی زبان در قالب pdf

دانلود جزوه مروری بر جامعه شناسی زبان در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,600 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه مروری بر جامعه شناسی زبان در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه مروری بر جامعه شناسی زبان در قالب فایل pdf و در ۵۰ صفحه شامل خلاصه هفت فصل از کتاب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه مروری بر جامعه شناسی زبان در قالب pdf

کتاب درآمدی بر جامعه شناسی زبان نوشته‌ی رونالد وارداف، به معرفی و بحث درباره‌ی مهم‌ترین موضوعات حوزه‌ی زبان‌شناسی اجتماعی مانند قوم‌نگاری‌ها، گویش‌های اجتماعی، دوزبانگی و چندزبانگی، دغدغه‌های روش‌شناختی و… می‌پردازد.

کتاب درآمدی بر جامعه شناسی زبان (An introduction to sociolinguistics) از بهترین و شناخته شده‌ترین آثار در بخش جامعه‌شناسی زبان است. رونالد وارداف (Ronald Wardhaugh) در این اثر موضوعاتی را مورد بررسی قرار داده که به طور معمول در بخش جامعه‌شناسی زبان یا زبان‌شناسی اجتماعی مطالعه خواهد شد.

این کتاب از ۱۵ فصل تشکیل شده که به بیان موضوعاتی چون گویش‌ها و گونه‌های زبانی، زبان‌های پیجین و کریول، جامعه‌های گفتاری، زبان و فرهنگ، همبستگی و نزاکت و… می‌پردازد. ما در اینجا خلاصه هفت فصل کتاب را در اختیار شما قرار دادیم. در پایان هر بخش هم پرسش‌هایی مطرح شده که کتاب را برای آموزش و تدریس مناسب کرده است.

فهرست مطالب کتاب:

۱- مقدمه
۲- زبان، گویش‌ها و گونه‌های زبانی
۳- زبان‌های پیجین و کریول
۴- انتخاب یک کد
۵- جامعه‌های گفتاری
۶- تنوع زبانی
۷- برخی یافته‌ها و موضوعات
۸- تحول زبان
۹- زبان و فرهنگ
۱۰- قوم‌نگاری‌ها
۱۱- همبستگی و نزاکت
۱۲- حرف زدن و انجام دادن
۱۳- جنسیت
۱۴- محرومیت
۱۵- برنامه‌ریزی زبانی

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر