دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر ساری

دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر ساری
نوع فایل
pdf
حجم فایل
6mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر ساری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر ساری شامل گزارش تشریحی بررسی و شناخت شهر جلد دوم مطالعات اقتصادی شهر ساری در قالب فایل pdf و در ۱۷۲ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود فایل طرح جامع تفصیلی شهر ساری

شهر ساری یک از مهم‌ترین شهرهای استان مازندران است که برای همه افراد شناخته شده است. در این شهر می‌توانید به گردش و تفریح پرداخته و اوقات خوشی را سپری کنید. در ضمن شهر ساری برای سرمایه‌گذاری نیز یک گزینه مطلوب قلمداد می‌گردد. از آنجایی که امکانات رفاهی و تغریحی ساری زیاد است بدین ترتیب برای تفریح یک شهر گردشگری جذاب قلمداد می‌گردد. این شهر پرجمعیت در بین بسیاری از شهرهای شمالی طرفداران زیادی دارد.

جاذبه‌های دیدنی ساری مسافران و گردشگران زیادی را هر ساله به سوی خود جذب می‌کند. این شهر دارای تاریخچه مخصوص به خود است که در قسمت‌های مختلف شهر می‌توان آثاری را در این رابطه مشاهده نمود. ساری دارای زیبایی‌های شگفت‌انگیزی است که توانسته علاقمندان زیادی را به خود وفادار نگه دارد. رودخانه و کوه و عمارت‌های خاص این شهر در نوع خود بی‌نظیر هستند.

ساری به دلیل موقعیت جغرافیایی خاصی که دارد و مجاورت با دریای خزر دارای تنوع زندگی جانوری می‌باشد. شرایط زیستی متنوع یکی دیگر از جاذبه‌های دیدنی ساری محسوب می‌شوند. آب و هوای ساری در تابستان و زمستان ویژگی‌های خاص خود را دارد و در مقایسه با شهرهای دیگر استان مازندران می‌توان گفت که دارای هوای ملایمتری می‌باشد.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر