دانلود جزوه آموزش سیستم حسابداری مدرسه

دانلود جزوه آموزش سیستم حسابداری مدرسه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
80,000 تومان 6,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آموزش سیستم حسابداری مدرسه

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه آموزش سیستم حسابداری مدرسه در قالب فایل pdf و در ۶۰ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه آموزش سیستم حسابداری مدرسه

حسابداری مدارس دولتی یکی از زیرشاخه های حسابداری است که همواره بازار کار بسیار گسترده ای داشته است. برای اموزش حسابداری مدرسه لازم است نکاتی را بدانید که ما در این مقاله برای شما گرداوری کرده ایم. برای دریافت اطلاعات کامل درباره اینکه حسابداری مدارس چگونه است و آموزش حسابداری مدارس را چگونه می توان دریافت کرد تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید. شما با شرکت در دوره های آموزش حسابداری رایگان آموزشگاه حسابداری آریا تهران میتوانید با دریافت مدرک معتبر و بین المللی فنی و حرفه ای به سرعت وارد بازار کار شده و از مهارت های کسب شده خود کسب درآمد کنید. همچنین بعد از آموزش شرایط استخدام و کارآموزی شما در این شرکت فراهم است و در صورت داشتن شرایط میتوانید در بخش استخدام و کارآموزی ما نیز حضور فعالی داشته باشید.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر