دانلود جزوه اقتصاد خرد و کلان دانشگاه صنعتی شریف

دانلود جزوه اقتصاد خرد و کلان دانشگاه صنعتی شریف
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه اقتصاد خرد و کلان دانشگاه صنعتی شریف

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه اقتصاد خرد و کلان دانشگاه صنعتی شریف در قالب فایل pdf و در ۷۴ صفحه رشته مهندسی صنایع دوره آمادگی آزمون اصول بازار سرمایه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه اقتصاد خرد و کلان دانشگاه صنعتی شریف

اقتصاد خرد، مباحثی چون رفتار مصرف‌کننده، رفتار تولیدکننده، تعادل بازار و چگونگی تعیین قیمت در بازارهای مختلف را در بر می‌گیرد. حال آنکه اقتصاد کلان، تغییرات متغیرهای اقتصادی از قبیل درآمد ملی، مصرف ملی، سطح اشتغال و سطح عمومی قیمت‌ها را مورد مطالعه و تحلیل قرار می‌دهد.

اقتصاد، زیرشاخه‌ای از علوم اجتماعی است که با تولید، توزیع و مصرف کالاها و خدمات پیوند خورده و به مطالعه تصمیم‌گیری‌های ما می‌پردازد؛ این تصمیم‌ گیری‌ها می‌تواند در سطح خرد یا کلان باشد؛ بنابراین دو شاخه اصلی در این علم به نام‌های اقتصاد خرد و اقتصاد کلان به‌وجود می‌آید.

با اینکه این دو رشته مطالعاتی به ظاهر متفاوت به نظر می‌آیند، اما در واقع به هم وابسته و مکمل یکدیگرند و مسائل مشترک زیادی‌ را پوشش می‌دهند. به زبان ساده، اقتصاد خرد تصمیم‌گیری افراد حقیقی و بنگاه‌ها را بررسی می‌کند و اقتصاد کلان،‌ تعاملات بین‌المللی و سیاست‌گذاری‌های درون یک کشور را مورد مطالعه قرار می‌دهد.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر