دانلود پاورپوینت نظریه تحلیل رفتار متقابل اریک برن

دانلود پاورپوینت نظریه تحلیل رفتار متقابل اریک برن
نوع فایل
ppt
حجم فایل
2mb
نویسنده
90,000 تومان 7,700 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت نظریه تحلیل رفتار متقابل اریک برن

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپوینت نظریه تحلیل رفتار متقابل اریک برن در قالب فایل ppt و در ۸۱ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت نظریه تحلیل رفتار متقابل اریک برن

تحلیل رفتار متقابل چیست؟

تعریف انجمن بین المللی تحلیل رفتار متقابل:

تحلیل رفتار متقابل نظریه ای است در مورد شخصیت و روش منظمی است برای روان درمانی به منظور رشد و تغییرات شخصیتی.

در میان دیدگاههای مختلف روان شناسی TA از نظر عمق تئوری و کاربرد وسیع و متنوع آن برجسته می باشد. و به عنوان نظریه شخصیت تصویری از ساختار روانشناسی انسانها به ماارائه می دهد و به این جهت از یک الگوی سه بخشی به عنوان الگوی حالات نفسی استفاده می کند و همین الگو به ما کمک میکند تا دریابیم انسانها چگونه عمل رفتار می کنند.

TA در زمینه های مختلفی نظیر: ارتباطات، رشد کودک، مدیریت، تجزیه و تحلیل سازمانها، روان درمانی، مشاوره، مددکاری اجتماعی و به طور کلی در هر زمینه ای که نیاز به درک افراد، روابط  و ارتباطات باشد کاربرد دارد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر