دانلود جزوه آموزشی راهنمای عملی پژوهش در عمل در قالب pdf

دانلود جزوه آموزشی راهنمای عملی پژوهش در عمل در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آموزشی راهنمای عملی پژوهش در عمل در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه آموزشی راهنمای عملی پژوهش در عمل در قالب pdf  و در ۴۵ صفحه تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه آموزشی راهنمای عملی پژوهش در عمل در قالب pdf

کتاب حاضر درباره پژوهش در عمل یا عمل پژوهی است .اصطلاح پژوهش در عمل که ترجمه واژه انگلیسی “Action Research”است در کشور ما تحت عنوان اقدام پژوهی یا پژوهش عملی شناخته شده است. نگارنده در این کتاب ابتدا تعریفی از پژوهش در عمل به دست می‌دهد سپس انواع آمادگی‌های لازم پیش از انجام پژوهش و مراحل یا چرخه پژوهش در عمل را شرح می‌دهد. وی در ادامه این مباحث را مطرح ساخته است: نظارت بر داده‌ها و مستندسازی، آشنایی با ابزار گردآوری اطلاعات، و آشنایی با راه‌های اطلاع‌رسانی و گزارش نویسی. گفتنی است “پژوهش در عمل، نوعی از تحقیق است که توسط خود افراد درگیر در یک مسئله و برای حل یا کاهش آن انجام می‌گیرد. عمل، محور اساسی در این نوع تحقیق است. در این روش هم پژوهشگر درگیر موضوع پژوهش است و هم موضوع پژوهش مربوط به عمل فعلی پژوهشگر است.”

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر