دانلود جزوه حقوق کیفری اطفال و نوجوانان در قالب pdf

دانلود جزوه حقوق کیفری اطفال و نوجوانان در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
2mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه حقوق کیفری اطفال و نوجوانان در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه حقوق کیفری اطفال و نوجوانان در قالب pdf رشته حقوق کیفری و در ۴۸ صفحه با کیفیت عالی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود جزوه حقوق کیفری اطفال و نوجوانان در قالب pdf

این گرایش از زیر شاخه های رشته حقوق کیفری می باشد و صرفاً به حقوق کیفری توجه ندارد، بلکه به دلیل ماهیت خاص حوزه حمایت از اطفال که در ارتباط تنگاتنگ با علوم مختلف می باشد؛ در تنظیم دروس و سرفصل های این رشته به حوزه قواعد و موازین فقهی ،بین المللی و حقوق بشر ، علوم جنایی تجربی ، فلسفه کیفری و کیفرشناسی نیز توجه شده است، لذا با رشته هایی مانند حقوق خانواده ، حقوق جزا و جرم شناسی و حقوق بشر در برخی دروس هم پوشانی دارد.

حقوق کیفری اطفال و نوجوانان یکی از قدیمی ترین شاخه های حقوق کیفری فنی است که از رشته های تکمیلی علوم جنایی حقوقی به شمار می رود. حقوق کیفری اطفال ، با در نظر گرفتن وضعیت جسمی و روانی اطفال بزه کار و بزه دیده ، از یک سو حقوق ماهوی ویژه آنان را شامل می شود، و از سوی دیگر ، اختصاصاً به چگونگی دادرسی مسائل مربوط به آنها در فرایند کیفری می پردازد.

در حوزه ی حقوق کیفری اگرچه به نظریات جرم شناسی استناد شده و از آن ها استفاده می شود، اما محوریت موضوع، بررسی جنبه های حقوقی می باشد که در سه حوزه مورد بررسی قرار می گیرند:

فصل اول – حقوق کیفری عمومی اطفال و نوجوانان

فصل دوم – جزای اختصاصی اطفال و نوجوانان

فصل سوم – آیین دادرسی کیفری اطفال و نوجوانان

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر