دانلود جزوه معرفی داروهای چشمی در قالب PDF

 دانلود جزوه معرفی داروهای چشمی در قالب PDF
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,700 تومان

توضیحات فایل:

 دانلود جزوه معرفی داروهای چشمی در قالب PDF

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه معرفی داروهای چشمی در قالب PDF و در ۳۵ صفحه تایپ شده و با کیفیت خوب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

داروهای چشمی در اشکال مختلف در دسترس می باشند که شامل قطره (محلول و سوسپانسیون)، پماد و ژل و ترکیبات آهسته رهش می باشند. البته سایر روش های رساندن یک ترکیب دارویی به چشم تزریقات داخلی و یا اطراف چشم و تجویز سیستمیک می باشد. شایع ترین شکل داروهای چشمی قطره و سپس پماد و ژل می باشد. قطره ها به دو صورت محلول و سوسپانسیون می باشند.

یک داروی چشمی باید استفاده آسان، کارآیی بالا و سمیت و عوارض جانبی کمی داشته باشد. عوامل مختلفی رسیدن دارو به صورت قطره به داخل چشم را تحت تأثیر قرار می دهند که عبارتند از غلظت، زمان تماس و ویژگی های شیمیایی دارو. ترکیبات چشمی که زمان تماس دارو با سطح چشم را افزایش می دهند باعث می شوند که سطح درمانی برای مدت زمان طولانی تری حفظ شود. بدین ترتیب استفاده از عواملی که ویسکوزیته دارو را افزایش می دهند نفوذ آن را به چشم بهبود می بخشند.

فهرست مطالب دانلود جزوه معرفی داروهای چشمی:

فصل اول

مقدمه

تقسیم بندی داروهای چشمی

داروهای مورد مصرف در درمان گلوکرم

داروهای ضد التهاب

داروهای ضد سرطان

داروهای بیحس کننده موضعی

داروهای متفرقه

توکسیکولوژی چشمی داروها

فصل دوم

آنتی بیوتیکها

جدول آنتیبیوتیکهای غلیظ شده

فصل سوم

داروهای ضمیمه در جراحی

مراقبت از لنزهای تماسی

Drugs with Off-Labeled Ophtalmic Uses

داروهای Orfan سی و داروهای تحت بررسی

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر