دانلود جزوه پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی – رفتاری

دانلود جزوه پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی – رفتاری
نوع فایل
word
حجم فایل
1mb
نویسنده
80,000 تومان 6,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی – رفتاری

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی – رفتاری (CBT)  در قالب فایل WORD و در ۳۰ صفحه قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه پروتکل درمان افسردگی با رویکرد شناختی – رفتاری

اختلال افسردگی اساسی از نظر میزان شیوع در میان بیماری‌ها جایگاه ویژه‌ای دارد. بین ۱۰- ۵/۱۲% مردان و ۲۵% زنان حداقل یک بار در طی زندگی خود دچار افسردگی می‌شوند. به همین دلیل تاکنون روش‌های درمانی متعددّی نظیر درمان دارویی، روان­ درمانی بین فردی، تحلیلی، شناختی و خانواده درمانی برای این اختلال مورد استفاده قرار گرفته است. در سال‌های اخیر الگوهایی جدیدی مانند رویکرد فراشناختی شکل گرفته و تحول بزرگی در روش‌های درمانی این اختلال ایجاد کرده است.

پروتکل درمان فراشناختی افسردگی اساسی بر درک علل نشخوار فکری و حذف این فرایند ناسازگارانه تمرکز می‌کند. نشخوار فکری، خصیصه‌ی اصلی سندرم شناختی – توجّهی است که در پاسخ به افکار منفی، غمگینی و تجربه‌ی فقدان، فعال می‌شود. سندرم شناختی – توجّهی باعث تداوم غمگینی و باورهای منفی شده و به دوره‌های افسرده‌ ساز منجر می‌شود.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر