دانلود جزوه آموزش نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا در قالب pdf

دانلود جزوه آموزش نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
9mb
نویسنده
100,000 تومان 8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آموزش نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه آموزش نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا در قالب pdf و در ۹۱ صفحه تایپ شده با کیفیت عالی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه آموزش نرم افزار اتوماسیون داروخانه آریا در قالب pdf

آنچه که در مورد نرم افزارهای داروخانه ای باید بگوییم این است که این نرم افزارها بسیاری از نیازهای مراجعین و مسئولین را رفع نموده و با مکانیزه نمودن بعضی از اقدامات داروخانه، روند انجام کارها را تسریع می بخشد.

در ادامه قصد داریم تا یکی از بهترین نرم افزارهای داروخانه برای مدیریت بهتر را به شما معرفی نماییم. این نرم افزارها در درجه اول میتونه برای مسئولین داروخانه ها مفید باشه چون یکی از دغدغه های معمول مؤسسین داروخانه ها چگونگی جذب و آموزش پرسنل داروخانه است که چطور و به چه ترتیبی آموزشهای لازم در بخشهای مربوط به آشنایی با داروها، اسامی، اشکال دارویی، شرکتهای تولید و پخش، تحویل کالا، چینش، انبارداری، نظافت،تاریخ انقضا، پیش بینی مصرف، سفارش دارو و … ارائه شود.

فهرست مطالب:

فصل اول: قیمت زنی نسخه

فصل دوم: تغییر قیمت و اصلاح درصد اینترنتی

فصل سوم: تکمیل نسخه و لیست گیری

فصل چهارم: داروهای ترکیبی و ساختنی

فصل پنجم: انبار ، انبار گردانی لیست سفارش

فصل ششم: گزارشات

فصل هفتم: تنظیمات کلی سیستم

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۹۵۵۲۰۶ با ما در تماس باشید تا مشکلات خرید شما بررسی شود.

مطالعه بیشتر