دانلود جزوه مدل سازی مهاربند BRB در آباکوس در قالب pdf

دانلود جزوه مدل سازی مهاربند BRB در آباکوس در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
4mb
نویسنده
90,000 تومان 7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه مدل سازی مهاربند BRB در آباکوس در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه مدل سازی مهاربند BRB در آباکوس در قالب pdf و در ۵۶ صفحه تایپ شده با کیفیت خوب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه مدل سازی مهاربند BRB در آباکوس در قالب pdf

با توجه به اینکه مدل ارائه شده در این فرادرس یک المان مهاربند کمانش‌ناپذیر بوده و جزو المان‌های متداول مورد استفاده در ساختمان‌سازی نیست، به همین دلیل این مدل باید به درستی در نرم‌افزاری طراحی شود که نتایج حاصل از تحلیل، دقت مناسبی را به ما بدهد و در طراحی با خطا مواجه نشویم. بنابراین، ما با استفاده از نرم‌افزار آباکوس قادر هستیم که کلیه مدل‌ها را با هندسه دلخواه ایجاد کرده و تحت تحلیل غیر خطی قرار دهیم. از این رو این آموزش کاربردهای بسیار گسترده‌ای در بخش طراحی ساختمان و امور پژوهشی دارد و نیز با استفاده از این آموزش قادر هستیم تا بسیاری از المان‌های دیگر ساختمان را نیز مورد تحلیل قرار دهیم.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر