دانلود جزوه اجرای ساختمان با مصالح بنایی در قالب pdf

دانلود جزوه اجرای ساختمان با مصالح بنایی در قالب pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
3mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه اجرای ساختمان با مصالح بنایی در قالب pdf

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه اجرای ساختمان با مصالح بنایی در قالب pdf و در ۸۷ صفحه تایپ شده و با کیفیت عالی اسلایدوار تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه اجرای ساختمان با مصالح بنایی در قالب pdf

اجرای ساختمان با مصالح بنایی دارای محدودیت هایی از نظر ارتفاع سازه، طول پیشامدگی بالکن، ارتفاع هر طبقه ساختمان و … می باشد. ساختمان های بنایی به طور کلی شامل ساختمان های آجری باکلاف، ساختمان های آجری بدون کلاف، ساختمان های خشتی و ساختمان های سنگی می باشد. که هر یک از این ساختمان ها دارای ضوابط و محدودیت هایی در زمان اجر می باشند. در این جزوه به شالوده، کرسی چینی، نعل درگاه و … نیز می پردازد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

مطالعه بیشتر