دانلود جزوه آناتومی اندام تحتانی دکتر مرادی در قالب PDF

دانلود جزوه آناتومی اندام تحتانی دکتر مرادی در قالب PDF
نوع فایل
pdf
حجم فایل
16mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جزوه آناتومی اندام تحتانی دکتر مرادی در قالب PDF

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جزوه آناتومی اندام تحتانی دکتر مرادی در قالب PDF و در ۲۳۷ صفحه تایپ شده و با کیفیت عالی تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جزوه آناتومی اندام تحتانی دکتر مرادی در قالب PDF

ساختار بدن انسان از اندام‌های مختلف تشکیل شده است که تقریبا تمام آن‌ها در یک تقارن دو طرفه قرار می‌گیرند. برای بررسی بهتر ساختار بافتی و عملکرد این اندام‌ها بدن را به چند منطقه آناتومی یا کالبدشناسی اصلی تقسیم می‌کنیم. ناحیه سر و گردن، تنه، اندام‌های فوقانی و اندام‌های تحتانی چهار منطقه اصلی کالبدشناسی در بدن انسان هستند که نوع بافت‌های ماهیچه، چربی، عصب، استخوانی و شکل ظاهری (مورفولوژی) آن‌ها متفاوت است. علاوه بر تقسیم‌بندی کلی، هر یک از این اندام‌ها را به قسمت‌های «جلویی» (Anterior)، «پشتی» (Posterior)، «جانبی» (Lateral)، «بالایی» (Superior) و «پایینی» (Inferior) دسته‌بندی می‌کنند.

اندام‌‌های تحتانی از دو بخش اصلی لگن و پاها تشکیل شده‌اند. پاها اندام‌های حرکتی پایینی هستند که از ران (Tight | ناحیه از پا که بین مفصل پهلو و مفصل زانو قرار دارد)، ساق (Leg | ناحیه‌ای از پا که بین مفصل زانو و مفصل مچ پا قرار دارد) و کف پا (Feet | ناحیه از پا که روی زمین قرار می‌گیرد و بین مفصل مچ پا و انگشتان قرار می‌گیرد) تقسیم می‌شود.

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر