دانلود پاورپوینت اورژانس های انکولوژی

دانلود پاورپوینت اورژانس های انکولوژی
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
100,000 تومان 8,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت اورژانس های انکولوژی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپوینت اورژانس های انکولوژی در قالب فایل ppt و در ۴۰ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت اورژانس های انکولوژی

اورژانس‌های انکولوژی گروهی از شرایط بالقوه تهدید کننده حیات است که می‌تواند در نتیجه بدخیمی و/ یا درمان آن‌ها ظاهر شود. این شرایط شامل لکوستاز، سندرم لیز تومور (TLS)، سندرم ورید اجوف فوقانی (SVC)، هایپرکلسمی بدخیم و تب نوتروپنیک می‌شود. بیماران علامتدار باید با مداخله زود هنگام متخصص سریعاً ارزیابی شوند.

سرطان‌شناسی یا تودینه‌شناسی یا اُنکولوژی از دو واژهٔ یونانی تشکیل شده‌ است؛ اُنکوس (ὄγκος) به معنی توده و پسوند لوژی (λογία) به معنی شناختن. سرطان‌شناسی شاخه‌ای از رشتهٔ پزشکی است که در مورد تومورها و سرطان مطالعه می‌کند. پزشک متخصص در این رشته را سرطان‌شناس یا تودینه‌شناس یا انکولوژیست می‌نامند. در میان عامه مردم به آن دکتر سرطان نیز می‌گویند. اونکولوژی با موارد زیر سر و کار دارد:

  • تشخیص هر نوع سرطان در یک شخص با اندازه‌گیری زیست‌نشانگرها، نمونه‌برداری، تصویربرداری‌های مختلف و اسکن رادیوایزوتوپ
  • معالجه (شامل عمل جراحی، شیمی‌درمانی، پرتودرمانی و هرگونه اقدام پزشکی دیگر)
  • پیگیری وضعیت بیمار سرطانی بعد از مداوا (معاینه، آزمایش، اسکن و تصویربرداری)

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر