دانلود پاورپوینت آزمون هوشی استنفورد – بینه

دانلود پاورپوینت آزمون هوشی استنفورد – بینه
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
120,000 تومان 9,500 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت آزمون هوشی استنفورد – بینه

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود پاورپوینت آزمون هوشی استنفورد – بینه در قالب فایل ppt و در ۷۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود پاورپوینت آزمون هوشی استنفورد – بینه

محتوای اسلاید ۲:

تاریخچه:

– اولین نسخه آزمون هوشی بینه-سیمون در سال ۱۹۰۵ با هدف جداسازی کودکان عقب مانده ی ذهنی با کودکان عادی انجام پذیرفت (اولین آزمون هوشی). مهم ترین ویژگی این آزمون برآورد سن ذهنی (mental age) بود.

– در دومین نسخه ی آزمون بینه – سیمون (۱۹۰۸) شاخص هوش با تاکید بر سن و یا شاخص تقویمی ارائه می شد.

– سومین نسخه آزمون هوشی بینه – سیمون (۱۹۱۱). مهمترین دستاورد نسخه سوم آزمون ارائه ی هنجارهای کمی و کیفی در سنین کمتر از ۴ سال کودکان پش دبستانی و مهد کودکی است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر