دانلود خلاصه کتاب حقوق جزای دکتر میرمحمد صادقی

دانلود خلاصه کتاب حقوق جزای دکتر میرمحمد صادقی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
90,000 تومان 7,900 تومان

توضیحات فایل:

دانلود خلاصه کتاب حقوق جزای دکتر میرمحمد صادقی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود خلاصه کتاب حقوق جزای دکتر میرمحمد صادقی در قالب فایل PDF و در ۷۵ صفحه تایپ شده و با کیفیت خوب تهیه شده و آماده دانلود شده است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود خلاصه کتاب حقوق جزای دکتر میرمحمد صادقی

حقوق کیفری یا جزا، به دو شاخه حقوق جزای عمومی و حقوق جزای اختصاصی تقسیم می‌شود. در حقوق جزای اختصاصی، به بررسی جرایم خاص و شرایط اختصاصی حاکم و مجازات‌های آن‌ها پرداخته می‌شود. چنانچه هر جرمی عناصر مادی و روانی مخصوص به خود را دارد که آن را از سایر جرایم ممتاز می‌نماید؛ بررسی این عناصر در رابطه با جرایم مختلف در شاخه حقوق جزای اختصاصی انجام می‌گیرد. حقوق‌دانان برای تدقیق و تسهیل در بررسی، جرایم مختلف را بر اساس این‌که علیه کدام‌یک از ارزش‌های مورد قبول جامعه و هنجار‌های اجتماعی ارتکاب می‌یابد، به سه دسته «جرایم علیه اشخاص»، «جرایم علیه اموال و مالکیت» و «جرایم علیه امنیت و آسایش عمومی» دسته‌بندی نموده‌اند.
در کتاب «جرایم علیه اموال و مالکیت» که به عنوان سرفصل درس حقوق جزای اختصاصی (۲) تدریس می‌گردد، به تبیین و بررسی جرائمی پرداخته می‌شود که، با نقض حقوق مالکانه اشخاص در ارتباط هستند. چنانچه جرایم کلاهبرداری، خیانت در امانت، سرقت و صدور چک بلامحل در زمره «جرایم مالی» قرار دارند. مؤلف در کتاب حاضر، با نگاهی موشکافانه ابتدا به تعریف و بیان تاریخچه هریک از جرایم مالی پرداخته و سپس به نحو اکمل به تبیین و تشریح عناصر متشکله (عنصر قانونی، مادی و معنوی) و نیز مصادیق جرایم مذکور اهتمام می‌ورزد.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

مطالعه بیشتر