دانلود جامع ترین فایل pdf مبانی آموزش علوم تجربی در دوره ابتدایی

دانلود جامع ترین فایل pdf مبانی آموزش علوم تجربی در دوره ابتدایی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
25mb
نویسنده
دسته بندی
250,000 تومان 19,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین فایل pdf مبانی آموزش علوم تجربی در دوره ابتدایی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل دانلود جامع ترین و باکیفیت ترین فایل pdf مبانی آموزش علوم تجربی در دوره ابتدایی می باشد که با فرمت پی دی اف در ۱۷۵ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

جامع ترین فایل pdf مبانی آموزش علوم تجربی در دوره ابتدایی:

«آموزش علوم تجربی در دوران ابتدایی برای تدریس علوم تجربی در دوره ابتدایی برای مربیان و معلمان این مقطع آموزشی است. در فصل اول کتاب سعی شده‌ است تا معلمان و دانشجویان عزیز با اهداف علوم تجربی و هماهنگی آن با سایر اهداف موضوعات و مواد درسی و تحول برنامه درسی علوم تجربی و به‌ خصوص جایگاه علوم تجربی در سند برنامه درسی ملی آشنایی کامل پیدا کنند و سپس در سایر فصول رویکردها، روش‌های تدریس، مواد مورد نیاز برای تدریس علوم ابتدایی و چگونگی ارزشیابی در درس علوم به‌ صورت جامع بیان‌ شده‌ است.

شما می توانید با کلیک بروی دکمه افزودن به سبد خرید سفارش خود را ثبت و بعد از آن فایل را دریافت نمایید

شما می توانید این مجموعه را به روش های زیر دریافت نمایید.

۱- دریافت از طریق ایمیل

۲- دریافت از طریق دانلود

شما می توانید سفارش فایل را به روشهای زیر پرداخت نمایید.

۱- واریز به حساب یا کارت به کارت

۲- پرداخت آنلاین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در واتساپ شماره ۰۹۱۲۰۹۵۵۲۰۶ با ما در تماس باشید تا مشکلات خرید شما بررسی شود.

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید. لازم به توضیح میباشد که کارتهای بانک ملی تراکنش های زیر ۵۰۰۰  تومان را انجام نمیدهند از این رو برای خرید فایل های زیر مبلغ فوق لطفا از کارتهای سایر بانکها استفاده نمایید.

مطالعه بیشتر