دانلود جامع ترین فایل pdf آسیب شناسی روانی ۱ دیویدسون

دانلود جامع ترین فایل pdf آسیب شناسی روانی ۱ دیویدسون
نوع فایل
pdf
حجم فایل
104mb
نویسنده
250,000 تومان 19,800 تومان

توضیحات فایل:

دانلود جامع ترین فایل pdf آسیب شناسی روانی ۱ دیویدسون

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جامع ترین فایل pdf آسیب شناسی روانی ۱ دیویدسون می باشد که با فرمت پی دی اف تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

دانلود جامع ترین فایل pdf آسیب شناسی روانی ۱ دیویدسون

آسیب شناسی روانی موضوع مهمی در حوزه فعالیت روانشناسان بالینی روانپزشکان است که هدف آن مطالعه سبب شناسی، بررسی روند شکل گیری، و توصیف علایم و نشانه های اختلال های روانی و شرح و توصیف اختلال های ذهنی و رفتاری است، که به طور تلویحی _ تصریحی دلالت بر وجود نوعی نابهنجاری و ناسازگاری.

این شاخه از علم روانشناسی بالینی و روانپزشکی با تأکید بر ماهیت نشانه ها، علایم و طبقه بندی اختلال های روانی، دستیاران روانپزشکی و دانشجویان روانشناسی بالینی را بری تشخیص و تبعیین اختلال های روانی یاری می دهد.

سازمان بندی موضوعی کتاب به گونه ای تنظیم شده است که در حد ممکن فراگیرنده گان را با مصرف زمان کمتر با ماهیت آسیب شناسی روانی و بعد مفهومی و بالینی آن آشنا کند.

پس از معرفی هر مبحث و آشنا شدن با معیارهای تشخیصی و موارد بالینی، عوماملی را که مطابق یافته های جدید در شکل گیری هر اختلال دخالت داشته اند به صورت جداگانه در حجم قابل قبول ارائه کرده است.

فصول فایل :

فصل ۱: مقدمه و مرور تاریخی

فصل ۲: پارادایم‌های کنونی در آسیب‌شناسی روانی

فصل ۳: تشخیص و ارزیابی

فصل ۴: شیوه‌های پژوهش در آسیب‌شناسی روانی

فصل ۵: اختلال‌های خلق

فصل ۶: اختلال‌های اضطرابی

فصل ۷: اختلال‌های وسواس فکری: عملی و مرتبط و اختلال‌های مرتبط با تروما

فصل ۸: اختلال‌های گسستی و اختلال‌های نشانۀ تنی – مرتبط

فصل ۹: اسکیزوفرنیا

مطالعه بیشتر