دانلود پاورپوینت درس سیستم های پرداخت و حقوق دستمزد 

دانلود پاورپوینت درس سیستم های پرداخت و حقوق دستمزد 
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
100,000 تومان 8,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود پاورپوینت درس سیستم های پرداخت و حقوق دستمزد

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل پاورپوینت درس سیستم های پرداخت و حقوق دستمزد دانشگاه تهران می باشد که با فرمت ppt در ۲۲ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

پاورپوینت درس سیستم های پرداخت و حقوق دستمزد:

کدکارگاهی

همه کارگاههای مشمول قانون تامین اجتماعی برای ارسال لیست کارکنان و دیگر موارد مربوطه از شعب سازمان تامین اجتماعی کدی دریافت می کنند که کد گارگاهی یک عدد ده رقمی است.

کد متمرکز

با اجرای طرح مکانیزه سازی سازمان تامین اجتماعی، کد کارگاه در شعبی که طرح مذکور اجرا شده است، به صورت کد مترکـز بـر اساس آدرس قانونی شخص حقیقی و یا حقوقی صادر می شود. در صورت عدم فعالیت کارگاه و یا تغییر نشانی باید کتبا موضوع را به شعبه اعلام نمود تا از مشکلات احتمالی که باعث ایجاد بدهی برای کارگاه خواهد شد، جلوگیری شود.

 نام نویسی بیمه شدگان

کارفرمایان مکلف به نام نویسی پرسنل تازه استخدام شده خود حداکثر تا ۱۵ روز بعد از تاریخ استخدام می باشند. در حال حاضر نام نویسی غیر حضوری بیمه شدگان برای کارفرمایان دارای کاربری و رمز عبور در سامانه سرویس های الکترونیکی سازمان تامین اجتماعی به نشانی services.tamin.ir ها شده است. به استناد بخشنامه تنقیح و تلخیص بخشنامه های ۱۱ تامین اجتماعی مورخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۵ کلیـه حقـــوق و مزایای پرداختی به کارکنان بـه جـز مـوارد ذیل مشمول کسر حق بیمه هستند:

۱- بازخرید ایام مرخصی در حدود مقرر در مواد ۶۴، ۶۶ و ٧١ قانون کار.

۲- هزینه سفر و فوق العاده ماموریت به شرط ارایه مستندات و مدارک مثبته از قبیل: حکم ماموریت بلیط رفت و برگشت وسیله نقلیه مورد استفاده تصاویر گذرنامه و روادید

۳-کمک هزینه عائل مندی (حق اولاد)

۴-حق همسر به کارکنان در موسسات مشمول قانون نظام هماهنگ پرداخت و جایگزین آنها.

۵- عیدی طبق قانون کار و سایر قوانین و مقررات، پاداش نهضت سواد آموزی

۶- پرداختهای نقدی یا غیرنقدی مناسبتی مانند پرداختی بابت زاد روز ، اعیاد و مناسبتها

مطالعه بیشتر