ترجمه و راهنمای داستان کوتاه بلقیس روشن با فرمت pdf

ترجمه و راهنمای داستان کوتاه بلقیس روشن با فرمت pdf
نوع فایل
pdf
حجم فایل
44mb
نویسنده
دسته بندی
550,000 تومان 32,000 تومان

دانشجویان کاربران گرامی ،محتوای این پست دانلود جامع ترین فایل ترجمه و راهنمای داستان کوتاه بلقیس روشن با فرمت pdf دانشگاه پیام نور رشته مترجمی زبان انگلیسی می باشد که با بهترین کیفیت تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت سن فایل خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

ترجمه و راهنمای داستان کوتاه بلقیس روشن با فرمت pdf

 فایل pdf ترجمه و نمونه سوالات داستان کوتاه انگلیسی پیام نور 

راهنما و ترجمه کتاب داستان کوتاه پیام نور (بلقیس روشن)

نمونه سوالات چهار گزینه ای داستان کوتاه انگلیسی پیام نور

رشته مترجمی زبان انگلیسی

فایلی که پیش رو دارید متشکل از نه فصل بوده که فصل اول به اختصار و در عین حال به بهترین نحو به ارائه تاریخچه ای از داستان کوتاه عناصر و خصوصیات آن پرداخته است. به جرات می توان ادعا نمود که هشت فصل دیگر مجموعه ای است از بهترین نمونه های داستان کوتاه از برجسته ترین و تحسین شده ترین نویسندگان و ادیبان جهان.

از ابتدای هر فصل واژگان و اصطلاحات مهم و به زعم نویسنده ناآشنا برای دانشجویان با ارانه ی خودی تلفظ و مترادف آن به انگلیسی و معانی مختلف آن به زبان فارسی ارائه شده است.

در پایان هر فصل سوالات چهار گزینه ای به همراه سوالات تألیفی و گنجینه ای از سوالات امتحانی سال های گذشته به همراه پاسخنامه ارائه گشته است. علاوه بر این در انتهای هر فصل فلش کارت هایی از واژگان و اصطلاحات بر اساس ترتیب حروف الفبا ارائه شده و این امکان را برای دانشجویان فراهم می سازد تا واژگان کتاب را همواره به صورت فلش کارت استفاده کنند…

مطالعه بیشتر