سوالات تستی تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری با پاسخنامه

سوالات تستی تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری با پاسخنامه
نوع فایل
pdf
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
30,000 تومان 15,000 تومان

کاربران گرامی محتوای این فایل باکیفیت ترین و جامع ترین دانلود نمونه سوالات تستی آزمون آشنایی با اندیشه و افکار از کتاب تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری با پاسخنامه می باشد که با فرمت پی دی اف در ۱۷۶ صفحه تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت  ما خریداری و دانلود نمایید.

دانلود سوالات تستی تعلیم و تربیت در اسلام شهید مطهری با پاسخنامه

بیش از ۶۰۰ عدد نمونه سوالا تستی با پاسخنامه

تعلیم و تربیت در اسلام اثر شهید مرتضی مطهری یکی از منابع اعلام شده سازمان سنجش در بخش تعلیم و تربیت اسلامی برای آزمونهای استخدامی دبیری و آموزش معلولین سازمان آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۳ بوده و گمان می رود که در آزمون بعدی آموزش و پرورش نیز به عنوان منبع اعلام شود.

این مجموعه برای داوطلبانی که می خواهند در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموز آموزش و پرورش شرکت کنند، تهیه و تنظیم شده است.این نمونه سوالات بر اساس سرفصل های جدیدترین منتشر شده توسط وزارت آموزش و پرورش برگزار می شود و کتاب تعلیم و تربیت در اسلام یکی از منابع آزمونی در حیطه عمومی این آزمون است.

این محصول شامل یک مجموعه از نمونه سوالات در حوزه تعلیم و تربیت اسلامی است که هدف آن آمادگی داوطلبان برای آزمون‌ها و امتحانات مرتبط با این حوزه است. این سوالات شامل مباحث مختلفی از جمله اصول و مبانی دین اسلام، احکام شرعی، اخلاق و رفتار اسلامی و دیگر مسائل مرتبط با تعلیم و تربیت اسلامی می‌باشد.

مطالعه بیشتر