دانلود پاورپوینت بیمه درمان

دانلود پاورپوینت بیمه درمان
نوع فایل
ppt
حجم فایل
1mb
نویسنده
دسته بندی
20,000 تومان 9,800 تومان

کاربران گرامی محتوای این پست دانلود پاورپوینت بیمه درمان می باشد که با فرمت ppt در ۱۸ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است. امیدواریم که سودمند بوده و مورد استفاده شما سروران گرامی واقع گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند و مفید را از وب سایت ما خریداری و دانلود نمایید.

بیمه درمان چیست؟

همانطور که می‌دانید وظیفه و کارکرد بیمه، جبران هزینه‌ها در صورت وقوع حادثه است. این موضوع را در بیمه میزان ریسک می‌نامند. سلامتی یکی از بزرگترین ریسک‌هایی است که می‌تواند در زندگی برای افراد به وجود آید. از این رو انواع بیمه های درمان برای جبران هزینه‌ها وجود دارد.

بیمه درمان تکمیلی یکی از انواع بیمه‌نامه درمان است که بیشترین هزینه‌ها را جبران می‌کند. در مواقعی که بیمار می‌شوید، بهتر است به سراغ درمان آن بروید و از خدمات پزشکی استفاده کنید. با استفاده از بیمه نامه درمان به راحتی می‌توان هزینه‌ها را کاهش داد و به موقع خسارت را پرداخت کرد.

بیمه درمان تامین اجتماعی

سازمان بیمه تامین اجتماعی، یکی از سازمان‌های دولتی بیمه‌ای است که بخش بزرگ مسئولیت این سازمان برای حمایت از کارکنان و کارگران برای محیط‌های کاری اختصاص یافته است. افرادی که تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی هستند؛ می‌تواند از خدمات درمانی که برای افراد در نظر گرفته شده است، استفاده کنند.

همچنین کارگران و کارمند‌ها، مشمول استفاده از بیمه درمانی و دفترچه درمانی خواهند بود. این افراد می‌توانند خود و افراد خانواده را نیز  تحت پوشش این بیمه قرار دهند. در بیمه اجباری تامین اجتماعی، حق بیمه پرداختی ۳۰ درصد از حقوق فرد است که فقط ۷ درصد آن سهم کارگر می‌باشد.

نکته: اگر شما هم جزو افرادی هستید که از دفترچه بیمه درمان تامین اجتماعی استفاده می‌کنید، دیگر نیازی نیست برای انجام مراحل صدور و تمدید خود به کارگزاری‌های بیمه مراجعه کنید. از طریق سامانه تامین اجتماعی و به صورت آنلاین این شرایط مهیا است.

فهرست دانلود پاورپوینت بیمه درمان:

بیمه درمان چیست؟

انواع بیمه های درمان

بیمه درمان تامین اجتماعی

انواع بیمه تامین اجتماعی

بیمه درمان تکمیلی

پوشش های بیمه تکمیلی

کاربردهای هوش تجاری در صنعت بیمه

تحلیل مشتریان

تحلیل محصولات

تحلیل عملکرد

مدیریت خطر

تحلیل مالی

پشتیبانی تصمیم‌گیری

چگونه هوش تجاری به شرکت‌های بیمه در بهبود کیفیت خدمات کمک می‌کند؟

  1. تحلیل دقیق داده‌های مشتریان
  2. پیش‌بینی نیازهای مشتریان
  3. پیشنهادات متناسب با نیازهای مشتریان
  4. بررسی شکایات مشتریان
  5. ارائه گزارشات تحلیلی

مطالعه بیشتر