no-img
فایل فولدر

فایل WORD کار افرینی مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی - فایل فولدر


فایل فولدر

ادامه مطلب

DOC
فایل WORD کار افرینی مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی
doc
۱۳۹۶-۱۱-۲۰
126KB

فایل WORD کار افرینی مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی


Related image

شرح مختصر:

محصول مورد نظر شامل پروژه کار افرینی با عنوان مرحله مقدماتی طرح ایجاد مکانهای اطلاع رسانی می باشد که در قالب فایل ورد با قابلیت ویرایش مشتمل بر ۲۴ صفحه نگارش شده است.

مقدمه :

احتمالاً تا به حال برایتان پیش آمده و یا با افرادی برخورد کرده اید که در تصمیم گیریهای مهم دچار مشکل شده اند و این مشکل عمدتاً به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در زمینه ی مورد انتخاب خود بوده است ؛ برای مثال برای انتخاب یک رشته تحصیلی اغلب افرادی که در موقعیت تصمیم گیری قرار می گیرند ، بدون داشتن اطلاعاتی در مورد موضوع رشته ی ورودی و یا با داشتن اطلاعات اندک ، دچار چندگانگی در انتخاب شده و بلاجبار به یکی از آن رشته ها وارد شده که ممکن است با شرایط وخواسته های فرد هماهنگ نبوده و بعد از مدتی وی را با مشکل مواجه کند .
این اتفاق در بسیاری از زمینه های مختلف زنَدگی ، که در آنها نوع انتخاب نقش اصلی را دارد اتفاق می افتد ، برای مثال : در انتخاب رشته ورزشی ، هنری ، تحصیلی ، شغلی و … .
این نوع تصمیم گیریها موجب پشیمانی از اتلاف وقت و هزینه مادی و معنوی شده و چه بسا افرادی بعد از مدتها به این نتیجه خواهند رسید که راه را اشتباه آمده اند و باید از راه دیگری وارد می شده اند و این امر باعث می شود که یا این افراد اجباراً در این رشته ادامه فعالیت دهند و یا حتی بعد از این مدت مجبور به خاتمه کار ویا شروع دوباره از نقطه ی دیگری شروع کنند .
این نوع اشتباهات در ظاهر فقط به بخش کوچکی از جامعه یعنی همان فرد تصمیم گیرنده و شاید بعضی از اطرافیان وی تأثیر منفی بگذارد ، در صورتیکه این نوع تصمیمات بخش عظیمی از سرمایه های جامعه را که برای آن فرد ،‌ از لحظه ورود و ادامه ی فعالیت در آن زمینه قرار داده شده را از بین می برد و همچنین ایجاد هزینه ی فرصت زیادی می کند و ضرر بسیار بزرگی را با عدم فعالیت و یا تغییر و یا حتی ادامه ی بی انگیزه ی آن رشته توسط افراد این چنینی بر روی جامعه شامل می شود .

Related image

 

فهرست مطالب

پیشگفتار

مقدمه

توضیحات درباره طرح

تأثیرات و اهداف طرح

چگونگی کار و فعالیت این مکانها

چارت تقسیم بندی بخشهای مراکز اطلاع رسانی

شرایط و نحوه ی ایجاد چنین مکانهایی چگونه است ؟

کنترل بصورت دولتی یا واگذاری به بخش خصوصی ؟

ایجاد بخشی برای اطلاع رسانی درباره ی کالاها و لوزم مصرفی

نتیجه

 راهنمای خرید و دانلود فایل

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

۲,۸۰۰ تومان – خرید


موضوعات :
طرح توجیهی

دیدگاه ها


دیدگاهتان را بنویسید