جزوه بهینه سازی استوار دکتر پیشوایی مدرس دانشگاه علم و صنعت

جزوه بهینه سازی استوار دکتر پیشوایی مدرس دانشگاه علم و صنعت
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

توضیحات فایل:

جزوه بهینه سازی استوار دکتر پیشوایی مدرس دانشگاه علم و صنعت

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه بهینه سازی استوار دکتر پیشوایی مدرس دانشگاه علم و صنعت در قالب pdf و در ۹۵ صفحه آماده دانلود شده و  در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

Image result for ‫دانلود جزوه‬‎

شرح مختصر:

این محصول شامل جزوه نایاب و کامل بهینه سازی استوار می باشد که توسط دانشجویان استاد محترم آقای دکتر پیشوایی در دانشگاه علم و صنعت تهیه گردیده است و با تخفیف ویژه ای در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد.

از سال‌ها پیش موضوع برخورد با عدم ‌قطعیت در مسائل برنامه‌ریزی ریاضی و یا به عبارت دیگر بهینه‌سازی سیستم‌ها از مباحث مهم و مورد توجه محققان و مشاوران حرفه‌ای بوده است. به همین دلیل تاکنون رویکردهای متعددی مانند برنامه‌ریزی تصادفی و برنامه‌ریزی فازی برای مواجهه با عدم‌ قطعیت و ریسک در مسائل بهینه‌سازی ریاضی توسعه داده شده است. یکی از رویکردهای متأخری که با اقبال زیاد پژوهشگران مواجه شده است رویکرد برنامه‌ریزی استوار می‌باشد. درس برنامه‌ریزی استوار به تشریح انواع رویکردهای برنامه‌ریزی استوار و کاربرد این روش‌ها در مسائل بهینه‌سازی با عنایت به آخرین تحولات صورت گرفته در ادبیات این حوزه می‌پردازد. درس حاضر به عنوان یک درس پیشرفته و غیرکلاسیک برای آن دسته از دانشجویانی که قصد تعمیق دانش و مهارت خود در حوزه برخورد با عدم‌قطعیت در مسائل بهینه‎سازی را دارند، درسی مناسب به نظر می‌رسد.

اهداف درس:

– ایجاد درک صحیح و عمیق از مفاهیم مرتبط با عدم‌قطعیت، ریسک و استواری

–  آشنایی روش‌های گوناگون برنامه‌ریزی استوار

– کسب مهارت پیاده‌سازی و اعتبارسنجی مدل‌های بهینه‌سازی استوار

– آشنایی با کاربردهای روش‌های بهینه‌سازی استوار در مسائل برنامه‌ریزی زنجیره‌تأمین، برنامه‌ریزی تولید و …

در صورت تمایل میتوانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری نمایید به محض اتمام فرایند پرداخت شما میتوانید فایل را دانلود نمایید و جهت اطمینان از دریافت فایل یک لینک دانلود نیز به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

مطالعه بیشتر