دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری امور ثبتی

دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری امور ثبتی
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

توضیحات فایل:

دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری امور ثبتی

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل مجموعه نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری امور ثبتی سال های ۸۴، ۸۶، ۸۸ و ۹۰ کانون کارشناسان رسمی دادگستری یکی از بهترین منابع و نمونه سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری امور ثبتی برای کسب آمادگی و موفقیت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری است. این فایل به صورت دانلودی و در حجم حدود ۶٫۵ مگابایت است و به محض اتمام فرآیند خرید به ایمیل شما ارسال می گردد. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید.

دانلود نمونه سوالات آزمون کارشناسان رسمی دادگستری امور ثبتی

برای شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری باید در رشته مورد تقاضا، تخصص و تحصیلات داشته باشید. یکی از رشته هایی که تقریبا در اکثر سالها در آزمون کارشناس  رسمی دادگستری مورد نیاز بوده است، رشته امور ثبتی می باشد.

فارغ التحصیلان چه رشته هایی می توانند در آزمون کارشناس رسمی دادگستری امور ثبتی شرکت کنند؟

فارغ التحصیلان رشته های مرتبط به این حوزه از جمله حقوق قضایی، امور ثبتی و نقشه برداری مجاز به شرکت در آزمون کارشناس رسمی دادگستری امور ثبتی هستند.

آزمون کارشناس رسمی دادگستری توسط چه مراکزی برگزار می شود؟

طبق قوانین موجود آزمون کارشناس رسمی دادگستری توسط دو مرکز کانون کارشناسان رسمی دادگستری و مرکز امور مشاوران و کارشناسان رسمی قوه قضائیه برگزار می شود

آزمون کارشناس رسمی دادگستری امور ثبتی به صورت تشریحی است یا تستی؟

در سال های اولیه که آزمون کارشناس رسمی دادگستری برگزار می شده، معمولا بیشتر آزمون ها به صورت تشریحی و گاهی به صورت تستی و تشریحی بوده است. ولی در سال های اخیر اکثر سوالات آزمون کارشناس رسمی دادگستری از جمله در رشته امور ثبتی به صورت تستی بوده است.

بهترین منابع برای آمادگی آزمون کارشناس رسمی دادگستری چیست ؟

به دلیل آنکه معمولا منابع مشخصی برای آزمون کارشناس رسمی دادگستری ارائه نمی شود، یکی از بهترین راه ها برای کسب آمادگی لازم برای آزمون کارشناس رسمی، استفاده از سوالات سال های قبل این آزمون می باشد. ما سعی کرده ایم تا مجموعه کامل سوالات کارشناس رسمی دادگستری امور ثبتی را در اختیار شما قرار دهیم.

مطالعه بیشتر