کامل ترین نقشه اتوکد شهر اهواز با جزئیات کامل با فرمت dwg-دانلود مستقیم

کامل ترین نقشه اتوکد شهر اهواز با جزئیات کامل با فرمت dwg-دانلود مستقیم
نوع فایل
DWG
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,900 تومان

 توضیحات فایل:

کامل ترین نقشه اتوکد شهر اهواز با جزئیات کامل با فرمت dwg

کاربران گرامی و دانش پژوهان ارجمند این فایل حاوی نقشه اتوکد شهر اهواز با جزئیات کامل با فرمت dwg آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده مینمایید.در صورت تمایل می توانید این محصول را از فروشگاه خریداری و دانلود نمایید.

دانلود نقشه اتوکد شهر اهواز (بهمراه بلوک بندی)

دانلود نقشه اتوکد شهر اهواز بصورت کامل و دقیق (DWG)

نقشه همراه با بلوک بندی مناسب

قابل ویرایش و تغییر با مقیاس صحیح

تست شده و سالم 

حجم فایل:۲۴ مگابایت

قابل استفاده برای دانشجویان ,معماران , شهرسازان و مهندسان

شرح مختصر:

این فایل کامل‌ترین و بروزترین نقشه آتوکد موجود در ارتباط با شهر اهواز می باشد. در این فایل نامگذازی بخش ها و خیابان ها با فونت فارسی کاتب به خوبی صورت گرفته است و جزئیات آن برای مطالعات شهرسازی (برنامه‌ریزی و یا طراحی شهری) می باشد .

معرفی شهر اَهواز

یکی از شهرهای بزرگ ایران و مرکز استان خوزستان است. این شهر که بخش مرکزی کلانشهر اهواز می‌باشد، از نظر جغرافیایی در ۳۱ درجه و ۲۰ دقیقه عرض شمالی و ۴۸ درجه و ۴۰ دقیقه طول شرقی قرار گرفته‌است و در جلگه خوزستان به ارتفاع ۱۸ متر از سطح دریا واقع می‌باشد.

شهر اهواز با ۲۲۰ کیلومتر مربع مساحت، دومین شهر وسیع ایران پس از تهران می‌باشد.جمعیت آن نیز در سرشماری سال ۱۳۸۵ ۹۶۹,۸۴۳ نفر بوده‌ که اهواز را در جایگاه هفتمین شهر پرجمعیت ایران قرار می‌دهد.

کامل ترین نقشه اتوکد شهر اهواز با جزئیات کامل با فرمت dwg

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر