کامل ترین جزوه آموزش ارسال مــــوکـــل برای بدهکار و مزاحمین

کامل ترین جزوه آموزش ارسال مــــوکـــل برای بدهکار و مزاحمین
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
به زودی ...

توضیحات فایل:

کامل ترین جزوه آموزش ارسال مــــوکـــل برای بدهکار و مزاحمین

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل جزوه آموزش ارسال مــــوکـــل برای بدهکار و مزاحمین در قالب پی دی اف و در حجم ۵۶۵ kb آماده دانلود شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از متن فایل را مشاهده میکنید.

شرح مختصر:

در علوم غریبه و در کشورهای عربی این امر مشهور هستش که شما از شخصی که بهتون ظلم کرده یا پولتون یا حقتونو خورده انتقام بگیرین یا اجبارش کنین بیاد ازتون عذرخواهی کنه یا حقتونو بهتون پس بده این دستور درعربی معروف به (ارسال موکل) هستش که با عمل به آن ، موکلانی بطرف شخص مورد نظر هجوم میبرن ودرخواب بشدت میترسوننش واگر بگین بهش ضربه میزنن طوری که ازشدت ترس با صورتی زخمی ازخواب پا میشه  و مجبور میشه صبح یا از خونه در نیاد یا  اگرهم دربیاد نمیدونه  به دیگران چی بگه  که  چه بلائی سرش اومده این نسخه برای افرادی که به شما بده کار هستند و قرض شما رو نمیدن یاکسی به شما ظلمی کرده و دوست دارید به اجبار بیاد و ازتون عذر خواهی کنه یا دوست دارید کسی  یا شخصی مزاحم شما و خانوادتون نشه و بره از زندگیتون دور بشه یا کسی که همسرش بهش ظلم کرده و حق و حقوقشو نمیده و دوست دارید برگرده و حق و حقوقتونو بده فقط توجه داشته باشید اگر بر شخص بیگناهی بخوانید موکلان به شما ضربه میزنند.

کامل ترین جزوه آموزش ارسال مــــوکـــل برای بدهکار و مزاحمین

برای پرداخت از کلیه کارتهای عضو شتاب میتوانید استفاده نمائید.

بعد از پرداخت آنلاین لینک دانلود فعال و نمایش داده میشود ، همچنین یک نسخه از فایل همان لحظه به ایمیل شما ارسال میگردد. در صورت بروز هر مشکلی،میتوانید از طریق تماس با ما پیغام بگذارید و یا در تلگرام با ما در تماس باشید.

مطالعه بیشتر