کامل ترین طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع سبزی خشک

کامل ترین طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع سبزی خشک
نوع فایل
pdf
حجم فایل
نویسنده
دسته بندی
5,000 تومان

شرح مختصر:

کامل ترین طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع سبزی خشک

دانشجویان ارجمند و کاربران گرامی محتوای این فایل شامل طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع سبزی خشک می باشد که با فرمت pdf (با قابلیت کپی مستقیم در محیط word) در ۸۶ صفحه در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است. در صورت تمایل می توانید این فایل ارزشمند را از فروشگاه سایت خریداری و دانلود نمایید. پس از اتمام فرایند خرید لینک دانلود قابل مشاهده و دانلود میباشد و یک لینک دانلود هم به ایمیل شما ارسال خواهد شد که به مدت یک هفته در ایمیل شما فعال خواهد ماند. پس در هنگام خرید در نوشتن ایمیل خود دقت کامل را نمایید تا در دریافت فایل با مشکل مواجه نشوید. در زیر قسمتهایی از فصول ارائه شده در این فایل را مشاهده میکنید.

Related image

کامل ترین طرح توجیهی تولید و بسته بندی انواع سبزی خشک

بسته بندی به عنوان یک ابزار کارآمد سالهاست که مورد نظر کارشناسان علم بازاریابی قرار گرفته است .استفاده از انواع مختلف بسته بندی ضمن اینکه قابلیت نگهداری بهتری را به کالا می بخشد در کسب سهم بالاتری از بازار برای کالای مورد نظر نیز مؤثر است.

نظریه پردازان بازاریابی ، دو نقش مهم برای بسته بندی متصور هستند که عبارتند از نقش چنانکه از واژه به کار گرفته شده برای این نقش ها نیز برمی اید Promotive . و نقشProtective نقش نخست به وجه نگهداری و دوام حاصل از بسته بندی و نقش دوم به جنبه آگاهی دهنده و پیش برنده بسته بندی اشاره دارد.

تغییر روش زندگی افراد جامعه و گرایش به زندگی ماشینی از یکسو و اشتغال بانوان در خارج از خانه از دیگر سو موجب پیدایش نیازهای جدیدی گشته است که پیش از این توسط خود خانواده تامین می شد.

استفاده از کالاهای آماده طبخ از جمله این نیازهای نو است .با توجه به وجود سبزی در پخت بسیاری از غذاهای ایرانی تمایل به استفاده از سبزیجات فرآوری و بسته بندی شده نیز در زمره این نیازها قرار می گیرد که با ارضای آن استفاده از سبزیجات تازه یا سبزیجات خشک مورد مصرف در طبخ غذاها نیازی به صرف وقت برای شستشو، آماده سازی یا خشک کردن و نگهداری و ضدعفونی در محل مصرف نخواهد داشت.

فهرست مطالب:

فصل اول: خلاصه گزارش

فصل دوم: معرفی طرح و سابقه

فصل سوم: مطالعه بازار

فصل چهارم: مواد اولیه و تاسیسات

فصل پنجم: مکان یابی و بررسی جنبه های زیست محیطی فصل ششم : منابع نیروی انسانی

فصل هفتم: فنی و مهندسی

فصل هشتم: برنامه اجرائی و بودجه بندی

فصل نهم: برآورد ها و تجزیه و تحلیل مالی

مطالعه بیشتر